Strapping tape, bundling, palletising, strapping, packaging, low temperature, PV1

Informacje o produkcie

tesa® 64293 PV1 Easy Unwinding

Kompatybilna z niskimi temperaturami, plamoodporna taśma strappingowa z dwukierunkowo orientowanego polipropylenuOpis produktu

tesa® 64294 to taśma strappingowa z dwukierunkowo orientowanego polipropylenu ze specjalnym systemem klejącym na bazie kauczuku naturalnego.

tesa® 64294 wykazuje doskonałą kompatybilność z niskimi temperaturami. Zapewnia bezpieczne wiązanie do różnych powierzchni oraz łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów kleju lub rozwarstwiania przy niskich temperaturach do -10°C.

Taśma tesa® 64293 została stworzona specjalne bezpiecznego mocowania towarów w każdym rodzaju transportu.

Główne zastosowania

Zamykanie, przytrzymywanie, zabezpieczanie i ochrona powierzchniowa dla każdej branży. Na przykład branży AGD, automatyki biurowej, mebli i metali.

Z uwagi na łatwość odwijania, taśmę tesa®64293 PV1 poleca się w szczególności w przypadku korzystania z automatycznego dyspensera.

Strapping tape, bundling, palletising, strapping, packaging, low temperature, PV1
Strapping tape, bundling, palletising, strapping, packaging, low temperature, PV1

Właściwości techniczne

Materiał nośnika

MOPP

Grubość całkowita

72 µm

Typ substancji klejącej

kauczuk naturalny

Przylepność do stali

3 N/cm

Wydłużenie przy zerwaniu

30 %

Odporność na rozciąganie

150 N/cm

Ocena właściwości

Usuwanie bez pozostawiania śladów

tak

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.

Do pobrania

Powiązane produkty