Informacje o produkcie

tesa® 6040

Dyspenser etykiet z kartridżemOpis produktu

tesa® 6040 to biurkowy dyspenser etykiet do wykrojników lub wykrojników giętkich taśm jednostronnych. Dyspenser biurkowy może dozować taśmy nieprzezroczyste o szerokości 15-100 mm. W dyspenserze można wykorzystywać 76 mm gilzy i rolki o średnicy 300 mm, w przypadku standardowych taśm, rolki często zawierają podwójną liczbę wykrojników. System wyposażony jest w hamulec cierny, regulujący różnice w sile odwijania. Pasek ochronny można zdjąć bardzo szybko.

Główne zastosowania

Dyspenser wykorzystuje się do dozowania wykrojników do zakrywania otworów lub montażu kabli jak w przypadku produktów 56457 i 54118. Główną zaletą kartridża jest możliwość wymiany rolek przez pracownika na stanowisku zewnętrznym. Wymiana kartridża odbywa się w kilka sekund. Urządzenie jest solidne i pewne w długotrwałym użytkowaniu w warunkach produkcyjnych. Możliwe są modyfikacje na życzenie klienta.

Label-Dispenser, Desk Dispenser, Cartridge Label Dispenser, Industry
Label-Dispenser, Desk Dispenser, Cartridge Label Dispenser, Industry

Właściwości techniczne

Typ taśmy

jednostronny

Przeznaczenie

wielofunkcyjny

Długość

560 mm

Szerokość

265 mm

Wysokość

365 mm

Sposób napędu

automatyczny

Waga

7300 g

Max. średnica rolki

300 mm

Typ aplikatora

tabela

Max. szerokość rolki

100.00 mm

Połączenia

220-240V/110-120V on request

Zasilanie elektryczne

24 watt

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.

Do pobrania

Powiązane produkty