tesa-60099int-as-001-fullsize

Informacje o produkcie

tesa® 60099 Taśma maskująca do szczelin

Taśma z włókna szklanego do łączenia płyt kartonowo-gipsowychOpis produktu

tesa® 60099 to samoprzylepna taśma z włókna szklanego zawiera w sobie najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii taśm zbrojących.
Dzięki bardzo mocnej i płaskiej siatce z włókna szklanego, taśma tesa® 60099 zapewnia uzyskanie solidnych i trwałych połączeń pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi.
Dobra przyczepność w połączeniu z bardzo dobrą wytrzymałością na rozciąganie pozwala uzyskać gładko wykończone łączenia po jednorazowym zastosowaniu taśmy.

Główne zastosowania

tesa® 60099 stosowana jest również do naprawiania i łatania małych dziur i pęknięć.

tesa-60099int-as-001-fullsize
tesa-60099int-as-001-fullsize

Właściwości techniczne

Materiał nośnika

włókno szklane

Grubość całkowita

203 µm

Typ substancji klejącej

akryl

Przylepność do stali

0.29 N/cm

Wydłużenie przy zerwaniu

4.2 %

Odporność na rozciąganie

134 N/cm

Ocena właściwości

Nadaje się do nierówności

+

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.