tesa_56402_pr_001.tif

Informacje o produkcie

tesa® 56402 Ręczny dyspenser PREMIUM

Dozownik ręczny do opakowań Superior Snapshot 50Opis produktu

Dozownik ręczny tesa® 56402 to solidne narzędzie przemysłowe wykorzystujące taśmę tesa o maks. szerokości 50 mm. Jego system 2 wałków aplikacyjnych zapewnia łatwą obsługę i zabezpieczenie przed obrażeniami (ochrona ostrza). Taśmę tnie się, naciskając spust uchwytu. Ciągle regulowany system sterowania naprężeniem pozwala na prawidłowe dozowanie nawet łatwo odwijającej się taśmy tesa.

Główne zastosowania

Wystarczy przyłożyć dozownik tesa 56402 do kartonu i pociągnąć do siebie. Taśma zostanie rozwinięta i dociśnięta 2 gumowymi wałkami. Aby przeciąć taśmę, należy nacisnąć spust i nadal przesuwać dozownik. Gwintowanie: Rolkę taśmy tesa nakłada się na kółko, stroną klejącą w kierunku uchwytu. Należy przeciągnąć taśmę pomiędzy prowadnicą taśmy a płytką ustalającą, aż wszystkie zmarszczenia taśmy zostaną wygładzone.

tesa_56402_pr_001.tif
tesa_56402_pr_001.tif

Właściwości techniczne

Core diameter

3 cal

Typ taśmy

jednostronny

Przeznaczenie

opakowanie

Długość

205 mm

Szerokość

65 mm

Wysokość

205 mm

Sposób napędu

ręczny

Waga

665 g

Max. średnica rolki

170 mm

Typ aplikatora

ręka

Max. szerokość rolki

50 mm

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.

Do pobrania

Powiązane produkty