tesa® 52663

Do mocowania cienkich płyt fotopolimerowych w druku fleksograficznymOpis produktu

tesa® 52663 została specjalnie opracowana z myślą o mocowaniu płyt fotopolimerowych grubości 1,14 mm (0,045”) w druku fleksograficznym. Wyższa przyczepność taśmy po stronie tulei zapewnia solidne wiązanie do szerokiej gamy tulei, włączając tuleje o powierzchni kompresyjnej (z pianki).
Specjalnie dobrana przyczepność taśmy po stronie płyty zapewnia mocne klejenie, a także łatwy demontaż delikatnych płyt po zakończeniu druku, bez pozostawiania śladów kleju.
To rozwiązanie tesa® składa się z przezroczystego, foliowego nośnika z PVC oraz paska ochronnego z silikonowanego papieru.
Dzięki swej konstrukcji pozwala ono na optymalizację montażu, solidne wiązanie podczas druku i prosty demontaż.
Z uwagi na szeroki zakres zróżnicowanych konstrukcji tulei dostępnych na rynku zaleca się przetestowanie taśmy tesa® 52663 na konkretnych tulejach.

Główne zastosowania

Taśma do mocowania cienkich płyt fotopolimerowych w druku fleksograficznym;

Właściwości techniczne

Materiał nośnika

folia PVC

Kategoria grubości

100 µm

Typ substancji klejącej

kauczuk naturalny

Typ paska zabezpieczającego

szklisty papier

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.

Do pobrania