Informacje o produkcie

tesa® 4128

Taśma premium do zabezpieczania powierzchni



Opis produktu

Taśma tesa® 4128 to taśma z PCV odporna na działania mechaniczne i chemiczne, powlekana substancją klejącą z kauczuku naturalnego o słabej sile. tesa® 4128 jest odporna na przedarcie i łatwa do usunięcia.

Okres przechowywania po aplikacji nie powinien przekroczyć roku. Taśmę tesa® 4128 można stosować na zewnątrz budynku przez maksymalny okres 3 miesięcy.

Główne zastosowania

Taśma maskująca dla szerokiej gamy wymogów związanych z maskowaniem.

tesa_04150_pr_001_fullsize

Właściwości techniczne

Materiał nośnika

folia PVC

Grubość całkowita

60 µm

Typ substancji klejącej

kauczuk naturalny

Przylepność do stali

0.15 N/cm

Wydłużenie przy zerwaniu

70 %

Odporność na rozciąganie

47 N/cm

Ocena właściwości

Łatwo usuwalna

tak

Możliwość zadrukowania

+

Nadaje się do nierówności

o

Niska siła odwijania

+

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.

Do pobrania

Powiązane produkty