Uszczelnienie okien – łatwy sposób na zaoszczędzenie kosztów energii
Uszczelnianie okien

Uszczelnianie okien

Jako producent uszczelek okiennych oferujemy szeroki wybór produktów pozwalających skutecznie zmniejszyć zużycie energii nawet do 40%. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości uszczelki do okien drewnianych i plastikowych, które są bezproblemowe w montażu, a dodatkowo wykazują bardzo dobrą odporność na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych. Oferujemy uszczelki silikonowe oraz gumowe, które są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.Produkty

Uszczelka tesamoll® - niezawodny sposób na uszczelnianie okien

Poznaj lepiej nasze produkty dla konsumentów

Czy wiesz, że przez nieszczelne okna może uciekać nawet 25-30% ciepła? Jeśli w najbliższym czasie nie planujesz większego remontu, warto zadbać o odpowiednie uszczelnienie okien. W ten sposób wyeliminujesz straty energii, a także zmniejszysz koszty ogrzewania. Z pomocą przyjdą profesjonalne uszczelki okienne tesamoll®.

Jako doświadczony producent uszczelek silikonowych i gumowych, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości systemy uszczelniające, które mogą być stosowane zarówno do okien PCV, jak i drewnianych. To uszczelki o różnych profilach, które łatwo dostosowują się do każdego rozmiaru szczeliny. Nasze uszczelki samoprzylepne do okien sprawdzą się do uszczelniania nawet bardzo dużych szczelin. Wysokiej jakości guma zapewnia wyjątkową trwałość, a wszelkie zabrudzenia można zmywać przy pomocy wilgotnej ściereczki.

Poza uszczelkami, w ofercie posiadamy folie izolacyjne przeznaczone przede wszystkim do okien z pojedynczą szybą. Dzięki dwustronnej taśmie znajdującej się w zestawie, folia uszczelniająca jest wyjątkowo łatwa w aplikacji. Jako producent niezawodnych uszczelek okiennych gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz intensywne promieniowanie słoneczne. Dokładamy wszelkich starań, aby produkcja uszczelek gumowych i silikonowych tesamoll® odbywała się przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających wieloletnią trwałość i wytrzymałość.