Uszczelnianie drzwi, aby zaoszczędzić koszty energii
Uszczelnianie drzwi

Uszczelnianie drzwi

Nasze specjalne uszczelki do drzwi zostały opracowane w ten sposób, by jak najlepiej chronić przed przeciągiem, kurzem oraz hałasem. Mogą być stosowane zarówno jako uszczelnienia do drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że każda nasza uszczelka gwarantuje bardzo dobrą odporność na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV. Uszczelki do drzwi tesamoll® są łatwe w montażu, bez konieczności użycia gwoździ i młotka.Produkty

Uszczelki do drzwi tesamoll® - aby życie było przyjemne

Poznaj lepiej nasze produkty dla konsumentów

Nieszczelne drzwi to dość częsty problem, z którym zmagają się zarówno mieszkańcy domów jednorodzinnych, jak i bloków. Nieszczelność najczęściej wynika z ich dużego stopnia zużycia, sprawiając, że przenika przez nie chłód, w efekcie podnosząc rachunki za ogrzewanie. Dlatego warto zadbać o właściwe uszczelnienie drzwi, zwłaszcza, że możemy to zrobić zupełnie samodzielnie, sięgając po specjalne przygotowane do tego samoprzylepne uszczelki szczotkowe tesamoll®.

Uszczelki do drzwi, które posiadamy w asortymencie, stanowią profesjonalne rozwiązania uszczelniające, odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i intensywnego promieniowania ultrafioletowego. Proponujemy uszczelki do drzwi drewnianych i metalowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Samoprzylepne uszczelki do drzwi tesamoll® wyróżniają się profilem dostosowanym do miejsca aplikacji, dzięki czemu niezwykle łatwo dopasowują się do każdego rozmiaru szczeliny. Jeśli na uszczelce powstaną jakiekolwiek zabrudzenia, można w łatwy i szybki sposób zetrzeć je wilgotną szmatką. Każda oferowana uszczelka, zapewnia łatwy montaż, bez konieczności użycia gwoździ, śrub i młotka.