Zaoszczędź do 40% kosztów energii, stosując nasze uszczelki tesamoll®
Uszczelnianie i izolacja

Uszczelnianie i izolacja

Nasze samoprzylepne uszczelki do okien i drzwi pomogą podnieść komfort w każdym domu. Można je stosować nawet do uszczelniania bardzo dużych szczelin. Silikonowe i gumowe uszczelki tesamoll® stanowią rozwiązania odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, nawet najbardziej ekstremalne. Łatwe w montażu, bez użycia gwoździ, śrub czy wkrętów.Znaczne oszczędności dzięki uszczelkom i rozwiązaniom izolacyjnym

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Zastanawiasz się, jak skutecznie zatrzymać kurz, hałas i przeciągi? A może zależy Ci, aby poprawić komfort w swoim domu i obniżyć zużycie energii? Jeśli tak, to nasze uszczelki z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jako producent uszczelek oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości produktów, z pomocą których szybko i fachowo wykonasz nawet skomplikowane uszczelnienie.

W asortymencie posiadamy zarówno silikonowe, jak i gumowe uszczelki, które łatwo dopasowują się do każdego rozmiaru szczeliny. Odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, nawet tych najbardziej ekstremalnych, takich jak deszcz, mróz czy intensywne promieniowanie ultrafioletowe.

Dzięki różnym profilom, uszczelki tesamoll® posiadają wszechstronne zastosowanie. Dlatego cieszą się ogromną popularnością nie tylko w gospodarstwach domowych. Wykorzystywane do wykonywania uszczelnień w biurach, pracowniach, małych firmach. Każda nasza uszczelka gwarantuje wyjątkowo łatwy samoprzylepny montaż, bez konieczności użycia gwoździ, śrub oraz wkrętów.
Silikonowe i gumowe uszczelki tesamoll® zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i wytrzymałe. W asortymencie posiadamy również ekrany odbijające ciepło, zapobiegające pochłanianiu energii przez ściany oraz folie izolacyjne do okien tesamoll®, które zatrzymują zimno i oszczędzają energię.