tesapack® Taśma pakowa urywalna ręcznie

Samoprzylepna taśma pakowa tesapack® posiada brzegi ułatwiające urywanie. Można ją po prostu urwać ręcznie bez użycia nożyczek czy dyspensera.

  • Bardzo mocny nośnik polipropylenowy z brzegami ułatwiającymi urywanie
  • Wysoce odporna na działanie promieni UV substancja klejąca niezawierająca rozpuszczalników
  • Wygodne i szybkie zaklejanie bez użycia narzędzi

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 33m x 38mm
Informacje: możliwość urwania taśmy ręką
Kup teraz


Główne cechy

  • Bardzo mocny nośnik polipropylenowy z brzegami ułatwiającymi urywanie
  • Wysoce odporna na działanie promieni UV substancja klejąca niezawierająca rozpuszczalników
  • Wygodne i szybkie zaklejanie bez użycia narzędzi
  • Doskonała przezroczystość zapewniająca estetyczne pakowanie
  • Równe i ciche odwijanie

Opis produktu

Dzięki specjalnym brzegom, taśmę można urywać ręcznie. Odcinanie taśmy nie wymaga użycia dyspensera z wbudowanym ostrzem ani nożyczek. Po prostu urwij kawałek taśmy w odpowiednim miejscu i przyklej go tam, gdzie potrzebujesz. Zastosowaną na powierzchni pudełka lub paczki taśmę tesapack® cechuje nadzwyczajna przyczepność. Ta wysoce wygodna w użyciu taśma do zaklejania, to połączenie łatwości i szybkości pakowania z długotrwałą niezawodnością.

Powiązane produkty

Taśma tesapack® express różni się od innych samoprzylepnych taśm pakowych. Ta urywalna ręcznie taśma może sprawić, że zaklejanie paczek stanie się łatwym i szybkim procesem. Ponadto posiada wiele innych właściwości, które decydują o tym, że jest to taśma klasy premium zapewniająca łatwe i szybkie pakowanie.

Do urywania, bez odcinania

Taśma tesapack® express zdecydowanie może przyśpieszyć proces pakowania. Taśma ta idealnie nadaje się do szybkiego zaklejenia pudełka przed wysyłką. Z obu stron posiada specjalne brzegi ułatwiające urywanie. Dzięki nim łatwiej jest odmierzyć i przykleić kawałek taśmy do powierzchni pudełka lub paczki. Zapomnij o dyspenserze do taśm samoprzylepnych. Nożyczki czy nóż też nie będą potrzebne. Po prostu przyklej, urwij i gotowe.

W brązowym kolorze albo przezroczystej wersji

Poza standardową wersją w brązowym kolorze, taśma tesapack® jest także dostępna w wersji przezroczystej, która dodaje elegancji każdemu pudełku wysyłkowemu. Z tego powodu wiele sklepów internetowych korzysta z niej do zaklejania pudełek z ekskluzywnymi przedmiotami zasługującymi na coś więcej niż tylko zwykła, brązowa taśma pakowa. W wielu domach taśma ta przydaje się do estetycznego i dyskretnego zaklejania prezentów.

Stworzona z myślą o trwałości i wytrzymałości

Wybierając taśmę tesapack® express nie tylko stawiasz na unikalną taśmę pakową przygotowaną do łatwego urywania. Dokonujesz także wyboru bardzo mocnej taśmy z powłoką klejącą niezawierającą rozpuszczalników. Produkt stworzony dla zapewnienia maksymalnej trwałości i nadzwyczajnej przyczepności. Wszystkie te właściwości stanowią o tym, że ta wyśmienita taśma samoprzylepna jest łatwa i szybka w zastosowaniu oraz zapewnia niezawodne długotrwałe zaklejenie.

Łatwe zastosowanie i cicha obsługa

Głośne taśmy pakowe mogą być naprawdę męczące. Taśma tesapack® łączy komfort z wygodą. Taśma klasy premium, przeznaczona do zastosowań domowych, łatwo odwija się z rolki, nie powodując nadmiernego hałasu.