tesa® Taśma do wykładzin, z rzepem

Taśma z rzepem do wykładzin do odwracalnego mocowania wykładzin z podkładem z polaru lub filcu we wnętrzach wilgotnych czy też ogrzewanych podłogowo.

  • Do wykładzin z podkładem z tworzywa polarowego lub filcu
  • Do wszystkich twardych, suchych i czystych powierzchni
  • Do zastosowania także przy ogrzewaniu podłogowym oraz w wilgotnych pomieszczeniach

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 25 m x 50 mm
Kup teraz


Główne cechy

  • Do wykładzin z podkładem z tworzywa polarowego lub filcu
  • Do wszystkich twardych, suchych i czystych powierzchni
  • Do zastosowania także przy ogrzewaniu podłogowym oraz w wilgotnych pomieszczeniach
  • Do łatwej wymiany wykładzin

Opis produktu

Taśma tesa® z rzepem do wykładzin to bardzo szczególna taśma antypoślizgowa. Łatwe rozwiązanie przeznaczone do skutecznego mocowania wykładzin z podkładem z tworzywa polarowego lub filcu na twardej, suchej i czystej powierzchni. Ta taśma z rzepem do wykładzin o sprawdzonej przyczepności pozwala nie tylko na szybkie i łatwe mocowanie wykładziny. Pozwala także na usunięcie wykładziny i zastąpienie jej nową powierzchnią podłogową w dowolnym czasie. W pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym taśma ta może być bez problemu mocowana.

Powiązane produkty

Taśma z rzepem do wykładzin to idealna taśma do bezpiecznego mocowania wykładzin z podkładem z tworzywa filcowego lub wykonanych z materiałów z tworzywa polarowego. Używaj tej specjalnej taśmy do wykładzin, aby zapobiec przesuwaniu się wykładzin i zapewnić sobie dodatkową wygodę i zabezpieczenie przed upadkiem czy poślizgnięciem.

Taśma z rzepem do niezawodnego mocowania

Taśma do wykładzin Hook & Loop tesa® ma samoprzylepny nośnik z jednej strony i specjalną powierzchnię rzepową z drugiej strony. Kombinacja ta zapewnia nie tylko niezawodną przyczepność do każdej twardej, suchej i czystej powierzchni podłogowej. Jest to także niezawodna kombinacja z materiałami podobnymi do tworzywa filcowego lub polarowego, które wykorzystywane są w wielu wykładzinach. Zapewnia również dobrą przyczepność wykładzin z włókien naturalnych.

Łatwe i trwałe mocowanie materiałów podłogowych

Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów, przed zamocowaniem materiałów podłogowych pozostaw je rozłożone na podłożu w temperaturze pokojowej przez co najmniej 24 godziny. Usuń pasek ochronny z taśmy do wykładzin i przyklej taśmę do podłoża. Aby zapewnić dobrą przyczepność dopilnuj, aby podłoże było czyste i suche. W przypadku szlifowanych płyt podłogowych użyj najpierw preparatu gruntującego, co pozwoli zapewnić taśmie odpowiednią przyczepność. Przyklej do podłoża wiele pasków rzepu do wykładzin i rozłóż na nich wykładzinę.

Łatwe usuwanie i wymiana

Z upływem czasu każda wykładzina zaczyna wykazywać oznaki zużycia i wymaga wymiany. Zasadniczą zaletą taśmy tesa® z rzepem do wykładzin jest to, że w każdej chwili możesz usunąć wykładzinę nie powodując żadnych uszkodzeń. Jeśli chcesz starą wykładzinę zastąpić wykładziną o podobnym podkładzie, po prostu rozwiń ją na paskach taśmy przymocowanych do podłoża i ciesz się nowym wyglądem wnętrza.

Do wszystkich systemów ogrzewania

Nic się nie martw, jeśli masz zainstalowany nowoczesny system ogrzewania podłogowego. Taśma do wykładzin Hook & Loop tesa® posiada specjalną powłokę samoprzylepną zapewniającą doskonałą przyczepność nawet przy poddaniu taśmy przez dłuższy okres na działanie wysokich temperatur.