tesa® TACK Płatki samoprzylepne

Dwustronne płatki samoprzylepne tesa® idealnie nadają się do mocowania pocztówek, kartek lub innych lekkich przedmiotów w sposób zapewniający ich łatwe usunięcie.

  • Prostota i estetyka
  • Mocowanie bez pozostawiania tłustych plam
  • Przezroczystość i niewielki rozmiar

Kod produktu:
Kolory:
Informacje: 60 plastrów
Kup teraz


Główne cechy

  • Prostota i estetyka
  • Mocowanie bez pozostawiania tłustych plam
  • Przezroczystość i niewielki rozmiar
  • Do wielokrotnego użytku
  • Nie niszczą powierzchni podczas usuwania
  • Inteligentna alternatywa dla magnesów i pinezek

Opis produktu

Płatki samoprzylepne tesa® TACK to nowoczesna i wszechstronna alternatywa dla tradycyjnych pinezek czy uchwytów do wieszania plakatów. Te dwustronne płatki samoprzylepne wręcz idealnie nadają się do mocowania szkiców czy innych płaskich i lekkich przedmiotów na ścianach lub innych powierzchniach. Przydają się także do przyklejania notatek, przypomnień czy list zakupów na lodówce. Dzięki specjalnej substancji klejącej zapewniają niezawodną przyczepność do każdej płaskiej i wystarczająco gładkiej powierzchni. Ponadto możesz je w każdej chwili usunąć bez pozostawienia śladów.

Powiązane produkty

Chcesz przymocować pocztówkę? Z przyzwyczajenia przyklejasz listę zakupów na drzwiach lodówki, żeby czekała tam na Ciebie aż wybierzesz się do supermarketu? A może chcesz przymocować świąteczne dekoracje, a potem łatwo je usunąć? Nadszedł więc czas, aby poznań płatki samoprzylepne tesa® TACK.

<br><br><h3>Płatki mocujące do łatwego zawieszania przedmiotów</h3>

Płatki samoprzylepne tesa® to nie tylko lepsza alternatywa dla tradycyjnych pinezek, ale również dla innych rozwiązań umożliwiających mocowanie, zawieszanie czy zaczepianie. Technicznie rzecz ujmując, są to niewielkie, dwustronne płatki samoprzylepne, które przyklejają się do płaskiej i dostatecznie litej powierzchni. W praktyce płatki samoprzylepne idealnie nadają się do mocowania każdego przedmiotu, który jest lekki i płaski.

<br><br><h3>Łatwe mocowanie i usuwanie</h3>

Płatki samoprzylepne tesa® TACK to dobre rozwiązanie, jeśli masz zamiar zawieść obiekt tymczasowo. Ich prawdziwa zaleta staje się jednak oczywista dopiero wtedy, kiedy zechcesz przedmiot usunąć. Haczyki czy pinezki zostawiają w ścianach dziury, a po samoprzylepnych taśmach do trwałego mocowania trzeba zdrapywać resztki kleju, natomiast płatki samoprzylepne tesa® TACK są usuwalne. To oznacza, że wystarczy je oderwać od ściany i nie trzeba się martwić o to, że zostaną po nich jakieś ślady.

<br><br><h3>Odwracalne i wielokrotne mocowanie</h3>

Jeśli użyjesz dwustronnych płatków samoprzylepnych tesa® na tekturze lub innej dostatecznie litej powierzchni, nie tylko możesz je usunąć nie martwiąc się o pozostawienie śladów kleju, ale także z uwagi na to, że zachowują one swoją przyczepność po ich usunięciu, wykorzystać je ponownie wiele razy.

<br><br><h3>Lepsze od magnesów czy pinezek</h3>

Magnesy to także praktyczny sposób na nietrwałe mocowanie dowolnych przedmiotów na ścianie.  Działają one w połączeniu z kawałkiem metalu lub tablicą korkową. Pinezki też się nadadzą, ale ostatecznie zostawią Cię ze ścianą pokrytą niezliczoną ilością malutkich dziurek, a to nie będzie atrakcyjny widok. Dzięki płatkom samoprzylepnym tesa® TACK żadna płaska powierzchnia Ci się nie oprze i tylko od Ciebie będzie zależeć, czy chcesz coś zamocować na stałe czy tylko na chwilę.