tesa® Roller Korektor w taśmie ecoLogo®

Korektor w taśmie tesa® ecoLogo® pokrywa błędny fragment tekstu precyzyjnie nanoszonym paskiem cienkiego, samoprzylepnego papieru korygującego, umożliwiając łatwe nanoszenie poprawek.

  • Umozliwia precyzyjne korygowanie
  • Idealne krycie i przyczepność
  • Suche korygowanie pozwala na natychmiastowe nanoszenie poprawek

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 14m x 4,2mm
Informacje: wymienny wkład


Główne cechy

  • Umozliwia precyzyjne korygowanie
  • Idealne krycie i przyczepność
  • Suche korygowanie pozwala na natychmiastowe nanoszenie poprawek
  • Nośnik odporny na rozdarcie (folia PET)
  • Nie zawiera rozpuszczalników
  • Wytworzony w 81% (wymienny wkład w 61%) z materiałów pochodzących z recyklingu
  • Opakowanie: karton z recyklingu, blister nie zawiera PVC

Opis produktu

Praktyczny i łatwy w użyciu korektor tesa®.

Powiązane produkty

Nikt nie jest doskonały, dlatego nie da się uniknąć sytuacji, w których podczas redagowania określonego dokumentu, popełnimy błąd wymagający naprawy. Korektor w taśmie tesa® ecoLogo® to łatwy sposób na korygowanie błędów drukarskich lub nieaktualnych informacji bez konieczności używania brudzących korektorów w płynie


Trwały korektor, dzięki któremu błędy znikną bez problemu

Błędy w drukowanym tekście mogą przydarzyć się zawsze, ale za sprawą korektora w taśmie tesa® ecoLogo® pozbędziesz się ich bardzo szybko. Wystarczy docisnąć korektor do papieru i przesunąć na bok. Spowoduje to automatyczne odłączenie paska taśmy korygującej od nośnika i naklejenie jej na powierzchnię. Teraz można z powodzeniem skorygować dokument.


Od razu gotowy do nanoszenia poprawek i robienia kopii

Taśma korygująca w korektorze jest wykonana z odpornej na przedarcie folii PET, która jest niezwykle cienka i papierowo biała. Taśma o szerokości 8,4 mm idealnie nadaje się do tekstów pisanych ręcznie, a taśma o szerokości 4,2 mm precyzyjnie pokryje każdy tekst drukowany. Nie martw się zatem i swobodnie nanoś poprawki. Taśma nie będzie widoczna na kserokopiach. Możesz pisać po niej długopisem i ołówkiem


Korygowanie w sposób ekologiczny

Aby zapewnić zgodność z nowoczesnymi standardami ochrony środowiska, korektor w taśmie tesa® ecoLogo® został wykonany z tworzywa pochodzącego w 100% z odzysku. Pojemniczek z taśmą korygującą został wykonany z materiału poddanego w 61% recyklingowi. Opakowanie kartonowe wykonano z włókien pochodzących w 80% z odzysku a zewnętrzne opakowanie blister wykonano z PCV.


Wystarczy włożyć nową taśmę i działać dalej

Jako przyjazny dla środowiska, korektor w taśmie tesa® ecoLogo® nie jest produktem jednorazowym. Wkład z taśmą korygującą można wyjąć, aby następnie włożyć nową taśmę.