tesa Powerstrips® Waterproof Wodoodporny uchwyt na szczoteczki

Wodoodporny uchwyt z tworzywa na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips umożliwia urządzenie łazienki bez konieczności wiercenia otworów w ścianach.

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu

Kod produktu:
Kolory:
Kup teraz


Główne cechy

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu
  • Zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności (np. prysznice, wanny itd.)
  • Chroni przed zanieczyszczeniami i bakteriami
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Opis produktu

Twoja szczoteczka do zębów powinna zawsze być pod ręką, ale nie zawadzać. Dzięki samoprzylepnemu uchwytowi z tworzywa na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips, Twoja łazienka zawsze będzie uporządkowana a szczoteczka zawsze gotowa do akcji. Wystarczy przykleić uchwyt do płytek 1 obok umywalki czy nawet bezpośrednio do lustra i bezinwazyjnie ułatwić sobie życie. Demontaż uchwytu jest równie prosty i nie pozostawia śladów.

Powiązane produkty

Szukasz estetycznego sposobu na przechowywanie szczoteczki do zębów w zasięgu ręki? Dzięki wodoodpornemu plastikowemu uchwytowi na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof szczoteczka zawsze będzie na swoim miejscu, a w łazience zawsze będzie panować porządek. Opatentowana technologia tesa Powerstrips Waterproof zapewnia uchwytowi udźwig do 2 kg. Tesa wodoodporny uchwyt na szczoteczkę do zębów to rozwiązanie, które nie powoduje uszkodzeń, ponieważ nie wymaga wiercenia otworów montażowych.

Sposób stosowania – krok po kroku

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Powierzchnię kontaktową przetrzeć dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą — odczekać minimum 10 sekund
3. Nałożyć duży plaster wodoodporny Powerstrips Waterproof na powierzchnię i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do samoprzylepnego plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
5. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Łatwy sposób na szczoteczkę

Wodoodporny plastikowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof to bardzo poręczny haczyk łazienkowy odpowiedni do szczoteczek tradycyjnych i elektrycznych. Niezawodnie mocuje się go do ściany 1 bez konieczności wiercenia otworów i bezpowrotnego uszkadzania płytek. Plastikowy uchwyt tesa został zaprojektowany do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych, umożliwia wodoodporne mocowanie i można go stosować nawet w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie wody.

Wodoodporne mocowanie bez uszkadzania

Mocowanie wodoodpornego plastikowego uchwytu na szczoteczkę do zębów do szkła, płytek, lustra lub innej gładkiej powierzchni 1 jest szybkie i proste. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię bibułką z zaprawą gruntującą dołączoną do opakowania, przykleić plaster wodoodporny tesa Powerstrips Waterproof do ściany i mocno go dociskać przez 5 sekund. Następnie płytkę podstawy uchwytu przyciskać do plastra przez kolejne 5 sekund. Wsunąć uchwyt na szczoteczkę tesa Powerstrips Waterproof w płytkę podstawy i oto już rozpoczęła się nowa era porządku w łazience.

Opatentowanie, odwracalne mocowanie

Unikatowa technologia wiązania wodoodpornego zastosowana przy plastikowym uchwycie na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof gwarantuje nie tylko szybki i łatwy montaż. Dzięki niej bowiem uchwyt staje się demontowalnym haczykiem, który można w każdej chwili i bez problemu zdjąć ze ściany. Wystarczy pociągnąć plastikowy plaster Powerstrips Waterproof, a uchwyt odklei się od ściany. Nie pozostanie po nim brzydka dziura, uszkodzone płytki ani żadne inne widoczne ślady.

Zdjąć by użyć ponownie

Wodoodporny plastikowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof nie jest produktem jednorazowego użytku. Jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa i gotowy do ponownego wykorzystania po zdjęciu ze ściany. Jedyne, czego potrzebujemy, aby przymocować go w innym miejscu, to paczka dużych wodoodpornych plastrów Powerstrips Waterproof.

1 Nie nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach, styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.