tesa Powerstrips® Waterproof Wodoodporny uchwyt na szczoteczkę do zębów, stal nierdzewna

Ten samoprzylepny uchwyt na szczoteczkę do zębów ze stali nierdzewnej jest stylowy, wodoodporny i pasuje zarówno do szczoteczek tradycyjnych i elektrycznych.

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu

Kod produktu:
Kolory:
Kup teraz


Główne cechy

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu
  • Zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności (np. prysznice, wanny itd.)
  • Wykonane ze stali nierdzewnej

Opis produktu

Metalowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips to klucz do schludnej łazienki. To stylowy uchwyt wykonany ze stali nierdzewnej pasuje zarówno do tradycyjnych jak i elektrycznych szczoteczek do zębów. Umożliwia również łatwe zamocowanie bez wiercenia otworów czy użycia gwoździ. Przymocowanie go do szkła, płytek czy innej gładkiej powierzchni to kwestia minuty. Opatentowana technologia tesa Powerstrips gwarantuje odwracalne mocowanie, natomiast przy użyciu dodatkowych plastrów Powerstrips można przymocować uchwyt ponownie w dowolnym innym miejscu.

Powiązane produkty

Chcesz mieć szczoteczkę do zębów zawsze w zasięgu reki? Szukasz praktycznego sposobu na przechowywanie szczoteczki, który jednocześnie ozdobi łazienkę? Wodoodporny metalowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof to styl i wygoda. Dzięki opatentowanej technologii tesa Powerstrips uchwyt na szczoteczkę utrzyma ciężar do 2 kg. Uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof to rozwiązanie, które umożliwia odwracalne mocowanie bez uszkodzeń i bez wiercenia otworów.

Sposób stosowania

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Powierzchnię kontaktową przetrzeć dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą — odczekać minimum 10 sekund
3. Nałożyć duży plaster wodoodporny Powerstrips Waterproof na powierzchnię i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
5. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Przyjmie niemal każdą szczoteczkę

Wodoodporny metalowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof pasuje do szczoteczek tradycyjnych jak i elektrycznych. Uchwyt ze stali nierdzewnej to nie tylko praktyczny i jednocześnie elegancki sposób na porządek w łazience. Jego mocowanie jest wodoodporne, więc nadaje się do łazienek oraz innych miejsc, gdzie uchwyt tesa Powerstrips Waterproof narażony jest na kontakt z wodą.

Wodoodporne mocowanie bez gwoździ i młotka

Ten wodoodporny metalowy uchwyt na szczoteczkę do zębów można z łatwością przymocować do płytek, luster, szkła lub innych gładkich powierzchni 1 . Aby zapewnić mocowanie odporne na działanie wody, należy przygotować miejsce montażu przecierając je bibułką z zaprawą gruntującą, dołączoną do opakowania. Plaster wodoodporny tesa Powerstrips Waterproof przyciskać do ściany przez 5 sekund. Następnie do plastra dociskać płytkę podstawy uchwytu przez kolejne 5 sekund. Wsunąć uchwyt na szczoteczkę w płytkę podstawy. Wodoodporny uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof jest już gotowy!

Odwracalne mocowanie w łazience

Wodoodporny metalowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips Waterproof powstał w oparciu o opatentowaną i niezawodną technologię wiązania tesa Powerstrips Waterproof. Dzięki niej mocowanie jest nie tylko szybkie i łatwe, lecz także odwracalne: uchwyt można usunąć w dowolnym momencie. Wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips Waterproof, a uchwyt natychmiast odklei się od ściany. Nie pozostaną po nim żadne dziury, uszkodzone płytki ani żadne inne widoczne ślady.

Mocny, ładny, wielokrotnego użytku

Wodoodporny metalowy uchwyt na szczoteczkę do zębów tesa Powerstrips to nie tylko łatwość usuwania. To również uchwyt wielokrotnego użytku wykonany z trwałej stali nierdzewnej. Oznacza to, że nie trzeba go wyrzucać po zdjęciu ze ściany. Wystarczy paczka dużych samoprzylepnych wodoodpornych plastrów Powerstrips Waterproof, aby przymocować go w innym miejscu.

1 Nie nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach, styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.