tesa Powerstrips® Waterproof Wodoodporny uchwyt na maszynki do golenia

Wodoodporny plastikowy uchwyt na maszynkę do golenia tesa Powerstrips można łatwo przymocować do płytek, szkła i innych powierzchni bez wiercenia otworów.

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1 uchwyt / 2 duże plastry + blister
Kup teraz


Główne cechy

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu
  • Zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności (np. prysznice, wanny itd.)
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Opis produktu

Czy zdarzyło Ci się tracić rano cenny czas na szukanie maszynki do golenia, której poprzedniego dnia nie odłożyłeś na miejsce? Mając ten unikalny, wodoodporny uchwyt zawsze wiesz, gdzie ją odłożyć i gdzie ją potem znaleźć. Przymocowanie uchwytu do ściany nie wymaga wiercenia żadnych otworów, ponieważ wystarczy przykleić go do płytek czy innej odpowiedniej powierzchni. Opatentowana technologia tesa Powerstrips Waterproof umożliwia również demontaż w dowolnym momencie bez pozostawiania śladów. Usprawnij poranne czynności, umieszczając maszynkę do golenia w jednym miejscu.

Powiązane produkty

Wodoodporny samoprzylepny plastikowy uchwyt na maszynkę do golenia Powerstrips Waterproof to praktyczne akcesorium, dzięki któremu maszynka do golenia ma swoje miejsce w łazienkowym wnętrzu i nie trzeba jej na okrągło szukać. Ponieważ uchwyt ten jest wodoodporny i wykorzystuje technologię tesa Powerstrips Waterproof, idealnie nadaje się do montażu w łazience. Można go przymocować do dowolnej płaskiej i wystarczająco solidnej powierzchni 1 , takiej jak tynkowane ściany, płytki, szkło lub nawet lustra. Samoprzylepne wodoodporne uchwyty Powerstrips Waterproof przeznaczone do bezpiecznego wieszania przedmiotów o wadze do 2 kg.

Sposób stosowania

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Powierzchnię kontaktową przetrzeć dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą — odczekać minimum 10 sekund
3. Nałożyć duży plaster wodoodporny samoprzylepny Powerstrips Waterproof na powierzchnię i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
5. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Proste wieszanie bez wiercenia

Jeszcze nigdy nie było tak prostego sposobu na zapewnienie praktycznego uchwytu na maszynkę do golenia w łazience. Przeznaczony jest on do wodoodpornego montażu bez potrzeby wiercenia otworów. Wystarczy przygotować powierzchnię kontaktową ściany przecierając ją dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą. Następnie nakleić dołączony plaster wodoodporny samoprzylepny Powerstrips Waterproof na ścianę i docisnąć do niego płytkę podstawy uchwytu. Wsunąć uchwyt w płytkę podstawy i gotowe. Zajmuje to zaledwie minutę i nie wymaga użycia narzędzi ani specjalnych umiejętności.

Odwracalne i wodoodporne mocowanie

Samoprzylepny wodoodporny uchwyt na maszynkę do golenia Powerstrips jest nie tylko prosty w montażu. Jest on także demontowalny: w każdej chwili można go bez problemu zdjąć ze ściany, powierzchni szklanej lub lustra. Wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips, a uchwyt bez problemu odklei się od powierzchni. Nie pozostaną po nim żadne dziury, uszkodzone płytki czy pozostałości kleju – nie pozostanie po nim żaden ślad jego uprzedniej obecności.

Przeznaczony do wielokrotnego użytku

Wodoodporny samoprzylepny plastikowy uchwyt na maszynkę do golenia Powerstrips Waterproof nie tylko można zdemontować w dowolnej chwili. Zdemontowany uchwyt można przymocować ponownie w dowolnym innym miejscu. W tym celu potrzebny będzie tylko nowy plaster wodoodporny tesa Powerstrips Waterproof.

1 Nie nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach, styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.