tesa Powerstrips® Waterproof Wodoodporny podwójny hak ze stali nierdzewnej

Na tym eleganckim samoprzylepnym podwójnym haczyku można wieszać ściągaczkę do kabin i przybory toaletowe, aby zawsze mieć je w zasięgu ręki.

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 3 kg (mocowane za pomocą podwójnej płytki - 2 plastry)
  • Wykonane ze stali nierdzewnej

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1 hak / 2 duże plastry + blister
Kup teraz


Główne cechy

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 3 kg (mocowane za pomocą podwójnej płytki - 2 plastry)
  • Wykonane ze stali nierdzewnej
  • Zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności (np. prysznice, wanny itd.)


  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu

Opis produktu

Samoprzylepny metalowy haczyk podwójny tesa Powerstrips to eleganckie rozwiązanie do zastosowania w łazienkach. Jest przeznaczony do wieszania ściągaczki do kabin i przyborów toaletowych bezpośrednio w kabinie. Dodaje łazience eleganckiego wyglądu a jednocześnie umożliwia wieszanie przedmiotów do wadze do 3 kg. Dzięki mocowaniu techniką Powerstrips, nie powoduje uszkodzeń, daje się usunąć i ponownie wykorzystać, nie wymaga wiercenia i bezproblemowo mocuje się go na płytkach i szkle. Odpowiednie rozwiąznie dla osób preferujących nowoczesny wygląd i ceniących najwyższą funkcjonalność.

Powiązane produkty

Ten trwały, samoprzylepny haczyk przyda się, jeżeli chcesz mieć zawsze pod ręką ręcznik i inne przybory toaletowe. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i służy do wieszania przedmiotów o wadze poniżej 3 kg. Dzięki technologii Powerstrips Waterproof ten unikatowy haczyk samoprzylepny można przymocować nawet w tak wilgotnych miejscach jak wnętrze kabiny prysznicowej. Ten nowoczesny sposób na wieszanie umożliwia niezawodne mocowanie bez konieczności wiercenia otworów.

Sposób stosowania

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Powierzchnię kontaktową przetrzeć dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą — odczekać minimum 10 sekund
3. Nałożyć duży plaster wodoodporny Powerstrips Waterproof na powierzchnię i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
5. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Wieszanie bez wiercenia otworów

Zapomnij o elektronarzędziach. Mocowanie samoprzylepnego podwójnego metalowego haczyka tesa Powerstrips Waterproof pod prysznicem to czynność szybka i naprawdę łatwa. Należy najpierw przygotować powierzchnię kontaktową ściany pocierając ją dołączoną do opakowania bibułką z zaprawą gruntującą. Następnie należy przykleić dołączone samoprzylepne plastry Powerstrips Waterproof do ściany, mocno docisnąć do nich płytkę podstawy i wsunąć w nią haczyk. Nadają się do montażu na szkle, płytkach czy niemal każdej innej ścianie o dostatecznie gładkiej powierzchni 1 pod prysznicem czy na ścianie w łazience.

Odwracalne, wodoodporne mocowanie

Ponieważ mocowanie podwójnych metalowych haczyków nie wymaga wiercenia otworów, nie ma też ryzyka uszkodzenia kosztownych płytek łazienkowych Ale to nie wszystko: Dzięki opatentowanej technologii wiązania Powerstrips Waterproof istnieje nawet możliwość usunięcia haczyka w dowolnym czasie. Jeżeli kiedyś zmienisz zdanie, wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips Waterproof, a haczyk natychmiast odklei się od ściany nie pozostawiając śladów. Nie musisz się przejmować dziurami w ścianie czy resztkami kleju. Ściana wygląda tak samo jak przedtem.

Haczyki wielorazowe do montażu wodoodpornego

Samoprzylepny podwójny haczyk metalowy tesa Powerstrips Waterproof doskonale wpisuje się w ekologiczne trendy. Są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i nadają się do wielokrotnego wykorzystania. Wystarczy paczka wodoodpornych plastrów Powerstrips Waterproof i ten sam samoprzylepny haczyk możesz przymocować w dowolnym innym miejscu w domu.

1 Nie nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach, styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.