tesa Powerstrips® Waterproof Wodoodporny hak

Samoprzylepne haczyki z tworzywa tesa Powerstrips to uniwersalne haczyki do kuchni i łazienki umożliwiające montaż bez wiercenia otworów i uszkadzania ścian.

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 2 haki / 2 wodoodporne plastry + blister
Kup teraz


Główne cechy

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności (np. prysznice, wanny itd.)  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu

Opis produktu

Samoprzylepne haczyki z tworzywa tesa Powerstrips to demontowalne haczyki stworzone z myślą o łazience, które nadają się do ponownego wykorzystania. Idealnie nadają się do powieszenia przyborów higienicznych nawet bezpośrednio w kabinie prysznicowej. Co więcej, można je zamocować bez wiercenia otworów w ścianie czy uszkadzania cennych płytek. Można je również usunąć bez pozostawiania śladów. Te uniwersalne haczyki można wykorzystać jako elastyczne rozwiązanie niepowodujące uszkodzeń o udźwigu do 2 kg.

Powiązane produkty

Jak sama nazwa wskazuje, wodoodporne, samoprzylepne haczyki plastikowe tesa Powerstrips Waterproof wykonane z wysokogatunkowego tworzywa są przeznaczone specjalnie do miejsc narażonych na bezpośrednie działanie wody. Możesz z powodzeniem przymocować je zaraz obok wanny czy nawet wewnątrz kabiny prysznicowej. Dzięki nim wszystkie przedmioty wykorzystywane do codziennej higieny możesz mieć zawsze pod ręką. Funkcjonalne haczyki wodoodporne tesa Powerstrips Waterproof z całą pewnością szybko docenisz jako uniwersalne rozwiązanie do wieszania przedmiotów o wadze poniżej 2 kg.

Sposób stosowania

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Powierzchnię kontaktową przetrzeć dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą — odczekać minimum 10 sekund
3. Nałożyć duży plaster wodoodporny Powerstrips Waterproof na powierzchnię i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
5. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Mocowanie bez wiercenia i bez uszkodzeń

Mocowanie plastikowych wodoodpornych haczyków samoprzylepnych tesa Powerstrips Waterproof z tworzywa jest naprawdę proste. Nie będą do tego potrzebne elektronarzędzia ani specjalne umiejętności. Wystarczy tylko przygotować powierzchnię kontaktową ściany przecierając ją dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą. Następnie należy przykleić dołączony plaster Powerstrips Waterproof do ściany, mocno docisnąć do niego płytkę podstawy i wsunąć w nią haczyk. Jest to szybki i łatwy sposób na przymocowanie haczyka samoprzylepnego tesa Powerstrips Waterproof do szkła, płytek lub innej gładkiej ściany 1 .

Odwracalne mocowanie bez uszkadzania płytek

Ponieważ mocowanie takich haczyków samoprzylepnych tesa nie wymaga wiercenia otworów, nie trzeba martwić się trwałym uszkodzeniem kosztownych płytek łazienkowych. Co więcej, istnieje nawet możliwość usunięcia haczyka w dowolnym czasie. Jeśli pewnego dnia zmienisz zdanie, wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips Waterproof, a samoprzylepny haczyk łazienkowy tesa natychmiast odklei się od ściany nie pozostawiając śladów.

Haczyki wielokrotnego użytku do łazienki

Plastikowe wodoodporne haczyki tesa Powerstrips Waterproof są nie tylko demontowalne. Ponieważ produkuje się je z plastiku wysokiej jakości, można je wykorzystywać ponownie. Wystarczy paczka wodoodpornych plastrów Powerstrips Waterproof, aby przymocować je w dowolnym innym miejscu w łazience lub kuchni.

1 Nie nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach, styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.