tesa Powerstrips® Waterproof Wodoodporny hak ze stali nierdzewnej

Samoprzylepny, wodoodporny metalowy haczyk tesa Powerstrips to demontowalny haczyk łazienkowy, który łączy w sobie nowoczesny design z wytrzymałością do 2 kg.

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1 hak / 2 duże plastry + blister
Kup teraz


Główne cechy

  • Do stosowania na płytkach i szkle bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg
  • Nie pozostawiają śladów po usunięciu
  • Zaprojektowane z myślą o stosowaniu w warunkach dużej wilgotności (np. prysznice, wanny itd.)
  • Wykonane ze stali nierdzewnej


Opis produktu

Samoprzylepny metalowy haczyk to eleganckie rozwiązanie w ponadczasowym wykonaniu ze stali nierdzewnej do przechowywania przedmiotów w łazience. Można je wykorzystać do wieszania przyborów toaletowych bezpośrednio w kabinie prysznicowej lub tuż obok wanny. Zastosowanie technologii Powerstrips pozwala na mocowanie bez uszkadzania i udźwig do 2 kg. Dają się łatwo przymocowywać do szkła, płytek czy innej gładkiej powierzchni 1 i można je usunąć w dowolnym momencie bez pozostawiania widocznych śladów. Ten haczyk to wyjątkowo eleganckie rozwiązanie zwiększające wygodę korzystania z łazienki.

Powiązane produkty

Samoprzylepne, wodoodporne haczyki metalowe tesa Powerstrips Waterproof przeznaczone są do odwracalnego mocowania bez uszkadzania powierzchni w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody, np. wokół wanny lub nawet wewnątrz kabiny prysznicowej. Wodoodporne metalowe haczyki tesa Powerstrips Waterproof warto wykorzystać przy urządzania łazienki: do zawieszenia ściągaczki do kabin prysznicowych lub przechowywania akcesoriów kąpielowych w zasięgu ręki. Udźwig do 2 kg.

Sposób stosowania

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Powierzchnię kontaktową przetrzeć dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą — odczekać minimum 10 sekund
3. Nałożyć duży plaster wodoodporny Powerstrips Waterproof na powierzchnię i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
5. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Mocowanie bez wiercenia i uszkodzeń

Mocowanie samoprzylepnego wodoodpornego haczyka metalowego tesa Powerstrips Waterproof do szkła, płytek lub innej płaskiej powierzchni 1 jest szybkie i proste. Oznacza to, że nie potrzeba żadnych wiertarek, śrubokrętów ani młotków. Wystarczy przygotować powierzchnię kontaktową ściany przecierając ją dołączoną bibułką z zaprawą gruntującą. Następnie należy przykleić dołączony samoprzylepny plaster Powerstrips Waterproof do ściany, docisnąć do niego płytkę podstawy i wsunąć w nią haczyk. Oto nowoczesny sposób na mocowanie wodoodpornego haczyka tesa Waterproof bez wiercenia otworów i uszkadzania ściany.

Samoprzylepny demontowalny haczyk prysznicowy

Ten modny samoprzylepny haczyk wodoodporny nie tylko łatwo się mocuje bez dziurawienia przy tym ściany ani uszkadzania kosztownych kafelków. Równie łatwo demontuje się go ze ściany nie pozostawiając po tym żadnych widocznych śladów. Jeśli pewnego dnia zmienisz zdanie i haczyk nie będzie już potrzebny, wystarczy po prostu pociągnąć plaster Powerstrips Waterproof, a haczyk odklei się od ściany bez żadnych problemów.

Wieszak wielokrotnego użytku

Samoprzylepny, wodoodporny haczyk metalowy tesa Powerstrips Waterproof wykonany jest ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się nowoczesną formą, dlatego jest zbyt cenny, aby go wyrzucać po zdemontowaniu. Z tego względu został zaprojektowany jako haczyk wielokrotnego użytku, który można zdejmować i mocować ponownie za pomocą nowego plastra wodoodpornego tesa Powerstrips Waterproof.

1 Nie nadają się do stosowania na nierównych powierzchniach, styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.