tesa Powerstrips® Przezroczysto-szare haczyki samoprzylepne

Eleganckie, przezroczyste, duże haczyki tesa Powerstrips z matowym chromem to rozwiązanie niepowodujące uszkodzeń, usuwalne i do wielokrotnego użytku.

  • Proste mocowanie bez używania wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Utrzymują ciężar do 1kg
  • Usuwalne bez pozostawiania śladów

Kod produktu:
Kolory:
Kup teraz


Główne cechy

  • Proste mocowanie bez używania wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Utrzymują ciężar do 1kg
  • Usuwalne bez pozostawiania śladów
  • Można przyklejać do płytek ceramicznych, szkła, drewna oraz do większości tworzyw sztucznych
  • Możliwość ponownego użycia dzięki plastrom dekoracyjnym tesa Powerstrips®

Opis produktu

Przezroczyste haczyki duże tesa Powerstrips z matowym chromem to unikatowe rozwiązanie łączące wszechstronność z eleganckim designem i łatwe wieszanie bez uszkadzania powierzchni i konieczności wiercenia otworów 1 . Umożliwiają odwracalne mocowanie: można je zdjąć ze ściany w dowolnej chwili i bez pozostawiania śladów. Ponadto są one wielokrotnego użytku: można je zdejmować i mocować w innym miejscu przy pomocy nowego dużego przezroczystego plastra tesa Powerstrips. Przezroczyste haczyki Powerstrips to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy haczyk ma pełnić swoją rolę i pozostać niewidoczny.

Powiązane produkty

Przezroczyste haczyki duże tesa Powerstrips z matowym chromem to haczyki samoprzylepne w wyjątkowym dwukolorowym wzorze, dodające wnętrzu elegancji. Te dekoracyjne samoprzylepne haczyki ścienne mogą służyć licznym zastosowaniom. Oprócz tego, że szybko i niezawodnie wiążą się z niemal każdą ścianą 1 bez potrzeby użycia elektronarzędzi, śrubokrętu lub choćby młotka, można je bez problemu usunąć i wykorzystać ponownie. Dzięki opatentowanej technologii wiązania tesa Powerstrips, niezawodnie utrzymują one ciężary do 1 kg. Haczyki chromowane duże tesa Powerstrips stanowią praktyczny oraz atrakcyjny sposób na zorganizowanie kuchni i łazienki. Można na nich wieszać lekkie akcesoria kuchenne lub przybory toaletowe.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu 2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund 3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund 4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Mocowanie bez wiercenia

Mocowanie przezroczystych dużych haczyków tesa Powerstrips z matowym chromem jest naprawdę proste. Trzeba jedynie przygotować powierzchnię, do której ma zostać przymocowany chromowany haczyk ścienny, przecierając ją alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić dołączony plaster Powerstrips do powierzchni, a następnie docisnąć do niego haczyk. I to wszystko. Praktyczny haczyk bez potrzeby wiercenia otworów i uszkadzania płytek.

Odwracalne mocowanie bez uszkodzeń

Te eleganckie haczyki tesa z matowym chromem łączą w sobie elegancję z elastycznością. Mocuje się je i usuwa bez uszkadzania powierzchni i bez konieczności wiercenia. Demontowanie ich jest jeszcze łatwiejsze niż mocowanie. Wystarczy po prostu ściągnąć plaster tesa Powerstrips, a haczyk znajdzie się w Twojej ręce. Nie pozostają po nim szpecące dziury ani nie trzeba zeskrobywać pozostałości kleju. Ku swemu zaskoczeniu przekonasz się, że po usunięciu haczyka chromowanego tesa Powerstrips nie pozostają po nim żadne widoczne ślady.

Wielokrotnego użytku i wielozadaniowe

Przezroczyste duże haczyki tesa Powerstrips z matowym chromem z pewnością nie wyglądają na tanie. To dlatego, że zostały zaprojektowane z myślą o wielokrotnym użytku. Nie wyrzucaj więc takiego haczyka po jednokrotnym użyciu i zdemontowaniu go ze ściany. Przymocuj go w innym miejscu korzystając z nowych przezroczystych dużych plastrów tesa Powerstrips.

Haczyk zawsze pod ręką

Dzięki eleganckiej aparycji chromowanych haczyków tesa Powerstrips Twoje domostwo oprócz uporządkowania zyskuje także ozdobę. Można je wykorzystać do wieszania ręczników w łazience i przyborów w kuchni, lub do zapoczątkowania nowej ery porządku w pokojach dziecięcych.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych