tesa Powerstrips® Przezroczysto-białe haczyki samoprzylepne

Duże, przezroczyste haczyki tesa Powerstrips z kolorem białym wyróżniają się dwukolorowym wzorem. Rozwiązanie samoprzylepne, usuwalne i wielokrotnego użytku.

  • Proste mocowanie bez używania wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Utrzymują ciężar do 1kg
  • Usuwalne bez pozostawiania śladów

Kod produktu:
Kolory:


Główne cechy

  • Proste mocowanie bez używania wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Utrzymują ciężar do 1kg
  • Usuwalne bez pozostawiania śladów
  • Można przyklejać do płytek ceramicznych, szkła, drewna oraz do większości tworzyw sztucznych
  • Możliwość ponownego użycia dzięki plastrom dekoracyjnym tesa Powerstrips®

Opis produktu

Przezroczyste haczyki duże tesa Powerstrips to rozwiązanie niepowodujące uszkodzeń, umożliwiające odwracalne mocowanie bez wiercenia otworów. Kontrastowy dwukolorowy wzór stanowi ciekawy akcent w kuchni lub łazience. Haczyk łatwo mocuje się do ściany 1 za pomocą dołączonych dużych przezroczystych plastrów tesa Powerstrips, i równie łatwo zdejmuje bez pozostawiania śladów. Potem można wykorzystać go ponownie w innym miejscu, korzystając z nowego dużego przezroczystego plastra tesa Powerstrips. Przezroczysty haczyk tesa Powerstrips – ciekawy akcent kolorystyczny plus swoboda przemieszczania.

Powiązane produkty

Duże, przezroczyste haczyki tesa Powerstrips z kolorem białym to nowoczesne dekoracyjne haczyki samoprzylepne w unikatowym, dwukolorowym wzorze, które dodadzą elegancji każdej kuchni lub łazience. Te wszechstronne haczyki ścienne świetnie nadają się do wieszania małych akcesoriów kuchennych, ręczników oraz innych drobiazgów, które warto mieć zawsze pod ręką. Możliwość ich łatwego przymocowania do dowolnej gładkiej i wystarczająco solidnej ściany 1 to ich niejedyna zaleta. Można je także bezproblemowo usunąć i wykorzystać ponownie, co nadaje haczykom tesa Powerstrips z kolorem białym maksymalną wszechstronność i elastyczność.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Łatwy montaż bez wiertarki

Dziękiopatentowanej technologii Powerstrips mocowanie tych przezroczysto-białych haczyków zajmuje zaledwie minutę. Najpierw trzeba przygotować powierzchnię mocowania przecierając ją alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu. Potem przykleić do niej dołączony plaster Powerstrips i mocno docisnąć do niego haczyk. I to wszystko. Teraz można mieć pewność, że wszelkie drobiazgi ważące nie więcej niż 1 kg mogą znaleźć swoje miejsce na nowoczesnym haczyku z kolorem białym tesa Powerstrips.

Odwracalne mocowanie bez uszkodzeń

Duże, przejrzyste haczyki tesa Powerstrips z kolorem białym to nie tylko praktyczność i elegancja. Umożliwiają one odwracalność mocowania bez wiercenia oraz pozostawiania jakichkolwiek uszkodzeń. Usunięcie ich wymaga tylko pociągnięcia za plaster Powerstrip, a haczyk z łatwością odklei się od ściany. Nie trzeba więc martwić się dziurami w tynku ani uszkodzonymi płytkami na ścianie w kuchni czy w łazience. Nie ma też potrzeby zeskrobywania żadnych pozostałości kleju. Nie zostanie nawet ślad zdradzający, że kiedyś był tam jakiś haczyk.

Haczyki wielokrotnego użytku - elastyczne rozwiązania

Ponieważ przezroczyste duże haczyki tesa Powerstrips z matowym chromem z pewnością nie wyglądają na tanie, szkoda byłoby je wyrzucićpo zdjęciu ich ze ściany. Na szczęście dzięki opatentowanej technologii tesa Powerstrips nie ma takiej konieczności. Wystarczy tylko nabyć opakowanie nowych dużych przejrzystych plastrów Powerstrips, i już można wieszać haczyk z kolorem białym tesa Powerstrips w innym miejscu.

Piękne haczyki w całym domuDuże, przezroczyste, nowoczesne haczyki na ścianę tesa Powerstrips z kolorem białym dobrze prezentują się nie tylko w kuchni czy łazience. Można je powiesić na przykład na drzwiach, zyskując nową przestrzeń na powieszenie drobiazgów. Znakomicie przydadzą się w domowym biurze, gdzie pozwolą mieć najczęściej używane przedmioty pod ręką.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych