tesa Powerstrips® Plastry małe

Samoprzylepne plastry małe tesa Powerstrips. Idealnie nadają się do odwracalnego mocowania płaskich przedmiotów o wadze do 1 kg do większości podłoży.

  • Solidne mocowanie przedmiotów do większości powierzchni
  • Do mocowania przedmiotów o max. ciężarze 1 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Nadają się do zastosowania razem z całym asortymentem tesa Powerstrips® Small

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 14 plastrów
Kup teraz


Główne cechy

  • Solidne mocowanie przedmiotów do większości powierzchni
  • Do mocowania przedmiotów o max. ciężarze 1 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Nadają się do zastosowania razem z całym asortymentem tesa Powerstrips® Small

Opis produktu

Plastry samoprzylepne małe tesa Powerstrips doskonale spisują się przy mocowaniu małych i płaskich przedmiotów o wadze do 1 kg. Umożliwiają nie tylko wieszanie bez uszkadzania podłoża i wiercenia. Pozostawiają też użytkownikowi swobodę wyboru i możliwość usunięcia przedmiotu w dowolnej chwili bez konsekwencji w postaci uszkodzonych płytek lub szpecących dziur wymagających gipsowania. Można je stosować na dowolnych płaskich i wystarczająco stabilnych podłożach 1 do mocowania płaskich przedmiotów. Przydatne przy ponownym mocowaniu asortymentu wieszaków i haczyków tesa Powerstrips.

Powiązane produkty

Małe plastry samoprzylepne tesa Powerstrips to szybki i prosty sposób mocowania bez uszkodzeń. Te wyjątkowe plastry z opatentowaną, dwustronną powłoką samoprzylepną umożliwiają bezpieczne wieszanie dowolnych płaskich przedmiotów bez użycia gwoździ i młotka. Zapewniają niezawodną siłę wiązania dla przedmiotów o wadze do 1 kg i doskonale nadają się do mocowania małych haczyków oraz innych płaskich przedmiotów.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć mały plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Przycisnąć przedmiot do plastra i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Nieprzylepna końcówka plastra umożliwia jego usunięcie i musi pozostać dostępna

Bez wiertarki, bez kłopotu

Dzięki plastrom samoprzylepnym tesa Powerstrips nie trzeba już wiercić otworów w ścianie tylko po to, żeby coś powiesić. Oznacza to, że w celu powieszenia dekoracji czy plakatu nie potrzebujesz już wiertarki, śrubokrętu ani młotka ani też specjalnych umiejętności technicznych. Po prostu przyklej wymaganą liczbę małych samoprzylepnych plastrów tesa Powerstrips na przedmiocie i mocno dociśnij go do ściany.

Odwracalne mocowanie to większa elastyczność

Małe samoprzylepne plastry tesa Powerstrips to nie tylko możliwość łatwego i szybkiego mocowania szerokiego asortymentu przedmiotów dekoracyjnych lub użytkowych.Oprócz tego umożliwiają one użytkownikowi swobodną zmianę umiejscowienia przedmiotu. Zdejmowanie przedmiotu jest jeszcze prostsze niż jego mocowanie. Po prostu pociągnij plaster tesa Powerstrips, a przyklejony przedmiot natychmiast odklei się od ściany. Co najważniejsze, nie pozostaną po nim żadne widoczne ślady takie jak szpecące dziury, uszkodzone płytki czy ślady kleju – nie pozostanie po nim dosłownie nic.

Idealne do akcesoriów serii tesa Powerstrips

Pod marką tesa® oferujemy szeroki asortyment akcesoriów, które można swobodnie montować i demontować za pomocą małych plastrów tesa Powerstrips. Są to na przykład różnego rodzaju taśmy usuwalne klejące, płatki mocujące oraz haczyki, które mocuje się bez uszkadzania podłoża i bez wiercenia otworów w ścianie ani dziurawienia kosztownych kafelków. Te praktyczne pomoce domowe nie tylko można zdjąć w dowolnej chwili bez pozostawiania jakichkolwiek widocznych śladów. Można także wykorzystać je ponownie, po prostu przyklejając je za pomocą nowego plastra tesa Powerstrips.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych