tesa Powerstrips® Plastry duże

Samoprzylepne plastry dwustronne duże tesa Powerstrips. Idealnie nadają się do odwracalnego mocowania płaskich przedmiotów o wadze do 2 kg do wielu podłoży.

  • Solidne mocowanie przedmiotów do większości powierzchni
  • Do mocowania przedmiotów o max. ciężarze 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Nadają się do zastosowania razem z całym asortymentem tesa Powerstrips® Large

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 10 plastrów
Informacje: opakowanie z eurozawieszką
Kup teraz


Główne cechy

  • Solidne mocowanie przedmiotów do większości powierzchni
  • Do mocowania przedmiotów o max. ciężarze 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Nadają się do zastosowania razem z całym asortymentem tesa Powerstrips® Large

Opis produktu

Plastry samoprzylepne duże tesa Powerstrips to idealny sposób na odwracalne mocowanie przedmiotów ważących do 2 kg. Umożliwiają wieszanie bez uszkadzania powierzchni i wiercenia otworów, pozostawiając możliwość usunięcia przedmiotu w dowolnej chwili bez konsekwencji w postaci uszkodzonych płytek lub szpecących dziur wymagających gipsowania. Można je stosować na dowolnych płaskich i wystarczająco stabilnych podłożach 1 do mocowania płaskich przedmiotów z odpowiednią powierzchnią kontaktową. Przydatne przy ponownym mocowaniu artykułów asortymentu wieszaków i dużych haczyków tesa Powerstrips.

Powiązane produkty

Plastry samoprzylepne duże tesa Powerstrips to rozwiązanie nowej generacji służące do mocowania bez uszkadzania. Te wyjątkowe dwustronne plastry samoprzylepne oferują możliwość szybkiego, prostego i niezawodnego mocowania płaskich przedmiotów. Ich siła wiązania z podłożem jest na tyle duża, że utrzymują ciężar do 2 kg.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Przycisnąć przedmiot do plastra i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Nieprzylepna końcówka plastra umożliwia jego usunięcie i musi pozostać dostępna

Bez wiertarki, bez kłopotu

Dzięki plastrom samoprzylepnym tesa Powerstrips nie trzeba już wiercić otworów w ścianie tylko po to, żeby coś powiesić. Do montażu w technologii Powerstrips nie potrzebne są narzędzia ani specjalne umiejętności. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię kontaktową 1 alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić potrzebną liczbę dwustronnych samoprzylepnych plastrów dużych tesa Powerstrips na przedmiocie i mocno go docisnąć do ściany.

Odwracalne mocowanie to większa elastyczność

Dwustronne samorzylepne plastry duże tesa Powerstrips to opcja mocowania zapewniająca możliwość dowolnego przemieszczania. Każdy przedmiot przymocowany plastrem tesa Powerstrips można zdjąć w dowolnej chwili. Wystarczy jedno pociągnięcie za plaster tesa Powerstrips, a przedmiot z łatwością odklei się od powierzchni. A co najważniejsze, po haczyku nie zostanie żaden ślad. Nie będzie żadnych dziur do gipsowania. Żadnych uszkodzonych kafelków. Ani żadnych resztek kleju. Żadnych zmartwień.

Do płaskich i lekkich przedmiotów

Plastry samoprzylepne duże tesa Powerstrips idealnie nadają się do mocowania wszelkich przedmiotów o płaskim kształcie, wadze do 2 kg oraz wystarczająco dużej, płaskiej powierzchni montażowej. Można ich użyć do wieszania wszelkiego rodzaju dekoracji. Plastry samoprzylepne duże tesa Powerstrips świetnie też się sprawdzą przy mocowaniu do ściany sprzętu biurowego takiego jak wszelkiego rodzaju listwy czy routery.

Idealne do akcesoriów serii tesa Powerstrips

Pod marką tesa® oferujemy szeroki asortyment akcesoriów, które można swobodnie montować i demontować za pomocą plastrów dużych tesa Powerstrips. Są to na przykład różnego rodzaju pianki montażowe, plastry klejące, a także haczyki i wieszaki, które mocuje się bez uszkadzania podłoża i bez wiercenia otworów w ścianie ani dziurawienia kosztownych kafelków. Te praktyczne pomoce domowe można usunąć w dowolnej chwili bez pozostawiania śladów, i potrzeba tylko nowego plastra tesa Powerstrips, żeby przymocować je w innym miejscu.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych