tesa Powerstrips® Plastry do plakatów

Samoprzylepne plastry do plakatów tesa Powerstrips to idealny sposób na mocowanie plakatów do ściany bez uszkadzania ściany jak i samego plakatu.

  • Plakaty można dowolnie przemieszczać lub wymieniać na nowe bez ryzyka uszkodzenia powierzchni czy samych plakatów
  • Bezpieczne mocowanie do 200 g
  • Nadają się do użytku nawet na tak delikatnych powierzchniach jak tapeta czy powierzchnie lakierowane

Kod produktu:
Kolory:
Informacje: opakowanie z eurozawieszką
Kup teraz


Główne cechy

  • Plakaty można dowolnie przemieszczać lub wymieniać na nowe bez ryzyka uszkodzenia powierzchni czy samych plakatów
  • Bezpieczne mocowanie do 200 g
  • Nadają się do użytku nawet na tak delikatnych powierzchniach jak tapeta czy powierzchnie lakierowane
  • Dzięki specjalnemu kształtowi idealnie nadają się do mocowania lekkich i delikatnych materiałów

Opis produktu

Samoprzylepne dwustronne plastry tesa Powerstrips Poster przeznaczone są do mocowania plakatów. Umożliwiają one wieszanie plakatów bez uszkadzania powierzchni ściany 1 ani samego plakatu. Ponieważ można je usunąć w dowolnej chwili bez pozostawiania widocznych śladów, stanowią zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż pinezki. Oprócz niewidocznego mocowania dekoracyjnych plakatów w domu nadają się również do wieszania wykresów i ilustracji w biurze – na stałe lub tylko na chwilę.

Powiązane produkty

Samoprzylepne dwustronne plastry tesa Powerstrips przeznaczone specjalnie do mocowania plakatów. Stanowią one zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż gwoździe czy pinezki, ponieważ nie powodują one uszkadzania powierzchni ściany 1 ani samego plakatu. Plastry tesa Powerstrips nadają się do stałego lub tymczasowego wieszania wykresów i ilustracji w biurze jak i plakatów dekoracyjnych w domu.

Sposób stosowania – krok po kroku jak przymocować plakat bez użycia gwoździ i pinezek:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć plaster tesa Powerstrips do plakatów do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Przycisnąć przedmiot do plastra i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Nieprzylepna końcówka plastra umożliwia jego usunięcie i musi pozostać dostępna

Wieszanie plakatów bez uszkadzania ściany

Plastry do plakatów tesa Powerstrips to inteligentny sposób na łatwe wieszanie bez uszkodzeń. Wystarczy przykleić kilka samoprzylepnych plastrów ściennych tesa Powerstrips po tylnej stronie plakatu i delikatnie przycisnąć go do ściany. Plakat będzie się prezentował schludnie i czysto, a przy tym ani on, ani ściana nie będą podziurawione.

Łatwe mocowanie, jeszcze łatwiejsze usuwanie

Wykresy, ilustracje lub plakaty dekoracyjne powieszone na ścianie zazwyczaj nie pozostają tam na zawsze. Jeśli zechcesz przewiesić plakat w inne miejsce albo się go pozbyć, dzięki plastrom do plakatów tesa Powerstrips możesz tego dokonać w dowolnej chwili i bez obaw o uszkodzenia. Wystarczy tylko delikatnie pociągnąć za plaster tesa Powerstrips. Plakat pozostanie nienaruszony, a na ścianie nie pozostaną żadne otwory ani resztki kleju – nie pozostanie żaden ślad.

Stworzone specjalnie do mocowania plakatów

Plastry do plakatów tesa Powerstrips Poster to coś więcej niż uniwersalne dwustronne plastry samoprzylepne. Wyróżniają się trójkątnym kształtem i zostały opracowane specjalnie z myślą o wygodnym mocowaniu plakatów, wykresów i ilustracji oraz innych przedmiotów wykonanych z papieru lub innych lekkich i delikatnych materiałów. Dzięki opatentowanej technologii tesa Powerstrips plastry charakteryzują się dobrą przyczepnością, nie powodując przy tym uszkodzeń powierzchni ściany ani samego plakatu.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych