tesa Powerstrips® Plastry dekoracyjne, duże

Samoprzylepne, przezroczyste plastry dwustronne duże tesa Powerstrips doskonale nadają się do niewidocznego mocowania przedmiotów przezroczystych.

  • Przezroczyste i niemal niewidoczne
  • Utrzymują ciężar do 1kg na płaskich powierzchniach
  • Pewne mocowanie wszelkich dekoracji

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 8 plastrów
Kup teraz


Główne cechy

  • Przezroczyste i niemal niewidoczne
  • Utrzymują ciężar do 1kg na płaskich powierzchniach
  • Pewne mocowanie wszelkich dekoracji
  • Ograniczona odporność na promienie UV

Opis produktu

Przezroczyste plastry duże tesa Powerstrips to idealny sposób na odwracalne i niewidoczne mocowanie przejrzystych przedmiotów ważących do 1 kg. Zaletą ich stosowania jest nie tylko brak uszkodzeń powierzchni przy mocowaniu dekoracji i brak konieczności wiercenia. Idealnie nadają się również do mocowania sezonowych ozdób na oknach lub lustrach. Doskonała przyczepność uzyskiwana jest w przypadku połączenia płaskiej i solidnej powierzchni 1 z przedmiotem o płaskiej powierzchni kontaktowej, która tworzy wystarczająco trwałe wiązanie z jednym lub kilkoma plastrami Powerstrips.

Powiązane produkty

Przezroczyste plastry samoprzylepne duże tesa Powerstrips zaprojektowano z myślą o niewidocznym i odwracalnym mocowaniu przedmiotów przejrzystych. Idealnie nadają się również do mocowania sezonowych ozdób na oknach lub lustrach. Plastry samoprzylepne tesa Powerstrips zawdzięczają swoje właściwości całkowicie przejrzystej substancji klejącej zapewniającej bezpieczny udźwig do 1 kg.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć przezroczysty duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Przycisnąć przedmiot do plastra i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Nieprzylepna końcówka plastra umożliwia jego usunięcie i musi pozostać dostępna

Bez wiercenia, bez kurzu, bez uszkodzeń

Dzięki samoprzylepnym przezroczystym plastrom dużym tesa Powerstrips nie trzeba już wiercić otworów w ścianie tylko po to, żeby coś powiesić. Do tego świetnie trzymają się one luster i powierzchni szklanych. Należy dopilnować, aby powierzchnia kontaktowa nie była zakurzona lub zatłuszczona. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię kontaktową 1 alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić potrzebną liczbę samoprzylepnych przezroczystych plastrów dużych tesa Powerstrips do wieszanego przedmiotu i mocno docisnąć go do powierzchni.

Odwracalne mocowanie to większa elastyczność

Przezroczyste samoprzylepne plastry duże tesa Powerstrips oznaczają nie tylko możliwość powieszenia wszelkiego rodzaju dekoracji. Oprócz tego umożliwiają one użytkownikowi swobodną zmianę umiejscowienia przedmiotu. Zdejmowanie przedmiotu jest jeszcze prostsze niż jego mocowanie. Wystarczy po prostu pociągnąć za plaster Powerstrips, a przedmiot natychmiast odklei się od ściany, lustra lub szkła. A co najważniejsze, na powierzchni nie zostanie żaden ślad jego wcześniejszej obecności.

Idealne do tymczasowych i sezonowych dekoracji

Szybkie mocowanie i łatwe zdejmowanie bez pozostawiania śladów sprawia, że przezroczyste samoprzylepne plastry duże tesa Powerstrips idealnie nadają się do wieszania dekoracji sezonowych lub tymczasowych. Dzięki przezroczystej substancji klejącej, te dwustronne plastry samoprzylepne pozostają niewidoczne, jednocześnie zapewniając niezawodne mocowanie.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych