tesa Powerstrips® Haki do wieszania obrazów

Samoprzylepne i usuwalne haczyki do obrazków tesa Powerstrips to sprytna alternatywa dla wiercenia otworów, pozwala powiesić obrazek bez uszkadzania ścian.

  • Alternatywa dla gwoździ i kołków rozporowych
  • Wytrzymują obciążenie do 1 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Przymocowanie do ściany trwa tylko chwilę i nie wymaga użycia wiertarki, kołków ani gwoździ

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 2 haki / 4 duże plastry Powerstrips<span class="cell_value">®
Kup teraz


Główne cechy

  • Alternatywa dla gwoździ i kołków rozporowych
  • Wytrzymują obciążenie do 1 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Przymocowanie do ściany trwa tylko chwilę i nie wymaga użycia wiertarki, kołków ani gwoździ
  • Usuwanie haczyków bez pozostawiania śladów i bez uszkodzenia powierzchni dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
  • Haczyki można użyć ponownie za pomocą dużych plastrów samoprzylepnych tesa Powerstrips®

Opis produktu

Samoprzylepne haczyki do obrazków tesa Powerstrips to sprytna alternatywa dla wiercenia otworów na kołki, pozwalająca uniknąć uszkadzania ścian 1 . Każdy haczyk jest w stanie utrzymać ciężar do 1 kg. Jest to wytrzymałość pozwalająca na utrzymanie większości obrazków, kalendarzy lub innych płaskich przedmiotów. Ale to jeszcze nie wszystko: haczyki do obrazków tesa Powerstrips można z powodzeniem przemieszczać. Aby zdjąć haczyk, wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips, a haczyk odklei się od ściany. Aby wykorzystać go ponownie, wystarczy przymocować go za pomocą nowego plastra tesa Powerstrips.

Powiązane produkty

Haczyki do obrazków tesa Powerstrips to sprytna alternatywa dla wiercenia otworów na kołki, pozwalająca szybko powiesić obrazek unikając uszkadzania ścian 1 . Są one wyjątkowo płaskie, przez co pasują do każdej ramki i dzięki opatentowanej technologii tesa Powerstrips umożliwiają wieszanie obrazków, kalendarzy i innych płaskich dekoracji bez uszkadzania ściany. Każdy haczyk jest w stanie utrzymać ciężar do 1 kg.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Przykleić haczyk do plastra i dociskać przez minimum 5 sekund
4. Nieprzylepna końcówka plastra umożliwia jego usunięcie i musi pozostać dostępna

Proste wieszanie bez wiercenia

Minęły już czasy, kiedy powieszenie obrazka było skomplikowaną procedurą wymagającą posiadania odpowiednich narzędzi oraz pewnych umiejętności technicznych. Mając do dyspozycji nowoczesne samoprzylepne haczyki do obrazków tesa Powerstrips, wystarczy przygotować powierzchnię kontaktową 1 przecierając ją alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić plaster samoprzylepny tesa Powerstrips do powierzchni, a następnie umieścić na nim haczyk i mocno docisnąć do ściany. Innymi słowy: dzięki przylepnym, przezroczystym haczykom tesa Powerstrips nie potrzeba wiercić otworów ani wbijać gwoździ w ścianę, a w rezultacie nie trzeba martwić się uszkodzeniami.

Odwracalne mocowanie bez uszkadzania

Mocowanie haczyka do obrazków tesa Powerstrips na ścianie jest szybkie i łatwe. Jeszcze prostsze jest jego zdejmowanie. Samoprzylepne haczyki do obrazków tesa Powerstrips są z założenia haczykami usuwalnymi, co pozwala na swobodną zmianę miejsca mocowania. Wystarczy po prostu pociągnąć plaster tesa Powerstrips, a haczyk natychmiast odklei się od ściany. Nie pozostaną po nim żadne widoczne ślady kleju, ani dziury do gipsowania, ani żadne inne szkody.

Haczyki wielokrotnego użytku zawsze się przydadzą

Demontaż haczyka do obrazków tesa Powerstrips nie musi oznaczać jego wyrzucenia. Są to nowoczesne haczyki demontowalne przeznaczone do wielokrotnego użytku. Wystarczy tylko nabyć paczkę nowych dużych plastrów tesa Powerstrips, i samoprzylepny haczyk można montować ponownie, oczywiście bez konieczności wiercenia i bez powodowania uszkodzeń.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych