tesa Powerstrips® Hak ze stali nierdzewnej Wklęsły

Duży metalowy haczyk wklęsły tesa Powerstrips to elegancki samoprzylepny haczyk do łazienki i kuchni, niezawodne mocowanie, usuwa się bez śladów.

 • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
 • Wytrzymuje obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
 • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1 hak / 2 duże plastry Powerstrips<span class="cell_value">®
Informacje: Kształt "wklęsły"
Kup teraz


Główne cechy

 • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
 • Wytrzymuje obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
 • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
 • Elegancki design, szczotkowana stal nierdzewna
 • Hak można mocować do płytek ceramicznych, szkła, drewna, plastiku i wielu innych powierzchni
 • Hak można użyć ponownie za pomocą dużego plastra samoprzylepnego tesa Powerstrips®
 • Hak całkowicie zakrywa plaster Powerstrips®
 • Dostępny w wersji owalnej i wklęsłej

Opis produktu

Dzięki eleganckiemu wciętemu kształtowi, haczyk metalowy duży wklęsły tesa Powerstrips idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Jego udźwig sięga aż 2 kg, nadaje się do całej gamy zastosowań w kuchni, łazience i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest mocny haczyk. Mocowanie do gładkiej, solidnej powierzchni nie wymaga wiercenia otworów. Dodatkową korzyścią jest możliwość jego usunięcia w dowolnej chwili. Wystarczy tylko pociągnąć plaster tesa Powerstrips, a haczyk odklei się natychmiast bez pozostawiania śladów. Unikatowe połączenie wytrzymałości z wszechstronnością i korzyścią dla klienta.

Powiązane produkty

Jeśli potrzebujesz szykownego akcentu do kuchni lub łazienki, doskonałym wyborem będzie samoprzylepny haczyk metalowy duży wklęsły tesa Powerstrips. Ten uniwersalny haczyk do użytku domowego nie tylko dobrze się prezentuje: potrafi też niezawodnie utrzymać ciężar do 2 kg. To idealny haczyk samoprzylepny do wieszania ścierek kuchennych, ręczników, a nawet ciężkich szlafroków.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Wszechstronne zastosowania w domu i w biurze

Haczyk metalowy duży wklęsły tesa Powerstrips to nie tylko uniwersalna pomoc domowa. Może też posłużyć jako praktyczny pomocnik biurowy. Haczyk przylepny wklęsły tesa Powerstrips można przymocować do ściany lub w szafie i wieszać na nim przedmioty, które warto mieć zawsze pod ręką.

Mocowanie bez uszkodzeń

Wystarczy zaledwie parę sekund, aby przymocować haczyk metalowy duży wklęsły tesa Powerstrips do niemal każdej płaskiej powierzchni 1 . Nie są potrzebne do tego ani narzędzia, ani specjalne umiejętności. Wystarczy tylko przetrzeć ścianę alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu i przykleić jeden z dołączonych dużych plastrów Powerstrips. Następnie docisnąć do niego płytkę podstawy haczyka i wcisnąć w nią haczyk, aż wskoczy na swoje miejsce. Jest to prosty sposób na przymocowanie haczyka, bez konieczności wiercenia otworów i uszkadzania podłoża, a ten metalowy haczyk samoprzylepny będzie z powodzeniem służył przez całe lata.

Demontowalny metalowy haczyk do kuchni i łazienki

Jeśli zdecydujesz się na usunięcie haczyka lub przemieszczenie go w inne miejsce, docenisz zalety tego łatwo usuwalnego haczyka wielokrotnego użytku. Wystarczy tylko pociągnąć za plaster tesa Powerstrips, a haczyk natychmiast odklei się od ściany. Nie pozostaną po nim szpecące dziury. Ani żadne resztki kleju. W ogóle nie zostanie po nim żaden ślad. Potem wystarczy już tylko nabyć nowe duże plastry tesa Powerstrips i przymocować haczyk ponownie w wybranym przez siebie miejscu.

1 nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych.