tesa Powerstrips® Hak ze stali nierdzewnej Owalny

Samoprzylepny metalowy haczyk owalny tesa Powerstrips, demontowalny haczyk łazienkowy, łączy w sobie nowoczesny design z wytrzymałością do 2 kg.

  • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymuje obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1 hak / 2 duże plastry Powerstrips<span class="cell_value">®
Informacje: Kształt "owalny"
Kup teraz


Główne cechy

  • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymuje obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
  • Elegancki design, szczotkowana stal nierdzewna
  • Hak można mocować do płytek ceramicznych, szkła, drewna, plastiku i wielu innych powierzchni
  • Hak można użyć ponownie za pomocą dużego plastra samoprzylepnego tesa Powerstrips®
  • Hak całkowicie zakrywa plaster Powerstrips®

Opis produktu

Dzięki eleganckiemu kształtowi i konstrukcji ze stali nierdzewnej, owalny haczyk metalowy duży tesa Powerstrips to doskonały wybór do wyszukanego wnętrza. Jest to wytrzymały haczyk do kuchni i łazienki, niezawodnie utrzymujący przedmioty ważące do 2 kg. Możliwość mocowania do gładkich i stabilnych powierzchni bez potrzeby wiercenia to jego niejedyna zaleta. Haczyk można bez problemu zdjąć i wykorzystać ponownie. Wystarczy pociągnąć plaster tesa Powerstrips, a haczyk odklei się bez pozostawiania widocznych śladów. Dysponując innowacyjną technologią Powerstrips można zapomnieć o narzędziach.

Powiązane produkty

Jeśli potrzebujesz stylowego akcentu do kuchni lub łazienki, idealnym wyborem będzie samoprzylepny haczyk metalowy duży owalny tesa Powerstrips. Ten uniwersalny haczyk do kuchni i łazienki nie tylko stanowi nowoczesny akcent wystroju wnętrza. Oprócz tego jest w stanie utrzymać duże ręczniki kąpielowe lub puszyste szlafroki o wadze do 2 kg. Poza tym owalny haczyk przylepny tesa Powerstrips jest łatwy w montażu jak i demontażu.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Wieszanie bez wiercenia otworów i uszkadzania powierzchni

Do przymocowania haczyka metalowego dużego owalnego tesa Powerstrips nie potrzeba ani narzędzi, ani specjalnych umiejętności technicznych. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu i przykleić jeden z dołączonych plastrów Powerstrips®. Następnie docisnąć do niego płytkę podstawy haczyka i wcisnąć w nią haczyk, aż wskoczy na swoje miejsce. Wystarczy kilka sekund, i już dysponujemy wytrzymałym, niezawodnym haczykiem metalowym, na którym można powiesić niemal wszystko zarówno w kuchni, jak i łazience.

Odwracalne mocowanie w kuchni i łazience

Jeśli zdecydujesz się na usunięcie haczyka przylepnego tesa Powerstrips, docenisz kolejne zalety tego uniwersalnego pomocnika: łatwy demontaż i możliwość wielokrotnego użytku. Usunięcie haczyka jest równie proste jak jego przymocowanie. Jedyne, co trzeba zrobić, to pociągnąć za plaster tesa Powerstrips, a haczyk natychmiast odklei się od ściany. Nie pozostaną po nim szpecące dziury. Ani żadne resztki kleju. Nie zostanie nawet ślad świadczący o tym, że tu kiedyś był jakiś haczyk.

Mocowanie bez narzędzi raz za razem

Zdjęty ze ściany haczyk można z powodzeniem ponownie wykorzystać. W tym celu trzeba tylko nabyć nowe duże plastry tesa Powerstrips i przymocować odzyskany haczyk ponownie w wybranym przez siebie miejscu. Dzięki temu użytkownik może zmieniać zdanie i swobodnie przemieszczać haczyki tam, gdzie mu się żywnie spodoba.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych.