tesa Powerstrips® Hak sufitowy

Haczyk sufitowy tesa Powerstrips to samoprzylepny haczyk wielokrotnego użytku, nie pozostawiający śladów po usunięciu, mocuje przedmioty ważące do 500g.

 • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
 • Bezpieczne mocowanie przedmiotów do 0,5 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
 • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1 hak / 2 duże plastry Powerstrips<span class="cell_value">®
Kup teraz


Główne cechy

 • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
 • Bezpieczne mocowanie przedmiotów do 0,5 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
 • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
 • Do mocowania na niemal wszystkich sufitach
 • Obrotowa główka haczyka umożliwia precyzyjne umieszczenie przedmiotów
 • Hak sufitowy można użyć ponownie za pomocą dużych plastrów samoprzylepnych tesa Powerstrips®
 • Hak całkowicie zakrywa plaster tesa Powerstrips®

Opis produktu

Powieszenie dekoracji na suficie zazwyczaj wymaga stosowania elektronarzędzi, co oznacza zapylenie pomieszczenia. Szybszym i łatwiejszym rozwiązaniem jest samoprzylepny haczyk sufitowy tesa Powerstrips. Jest to usuwalny haczyk wyposażony w obrotową końcówkę, przykleja się do niemal każdego sufitu i jest w stanie bezpiecznie utrzymać ciężar nawet do 500 g. Haczyk ten można także w dowolnej chwili usunąć bez pozostawiania śladów. Korzystając z dużych plastrów tesa Powerstrips® Large można ponownie wykorzystać haczyk i przymocować go w innym miejscu.

Powiązane produkty

Stosowanie tradycyjnych haczyków sufitowych oznacza zazwyczaj konieczność użycia wiertarki, co powoduje nie tylko duże ilości pyłu. Pozostawia także dziurę w suficie, której nie tak łatwo się pozbyć. Poza tym prawidłowe wywiercenie otworu wymaga pewnych umiejętności. Można uniknąć tak skomplikowanej procedury, korzystając z samoprzylepnych haczyków sufitowych tesa Powerstrips niewymagających wiercenia. Są to usuwalne haczyki sufitowe, łatwe w użyciu, o udźwigu do 500 g

posób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć plaster Powerstrips Large do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka sufitowego i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Haczyk dekoracyjny łatwy w montażu

Potrzebujesz czegoś, na czym można powiesić wspaniałąświąteczną dekorację? Potrzebujesz haczyka, aby powiesić wyjątkowe dzieło sztuki lub ulubioną ozdobę? Dzięki haczykowi sufitowemu tesa Powerstrips nie będzie z tym żadnego problemu. Nie potrzebujesz także żadnych narzędzi ani specjalnych umiejętności przy jego montażu. Wystarczy zdjąć płytkę podstawy haczyka, przymocować ją za pomocą plastra samoprzylepnego Powerstrips do sufitu i wsunąć haczyk w podstawę, aż wskoczy na swoje miejsce.

Dekoracyjne światło na specjalne okazje

Haczyk sufitowy idealnie nadaje się do wieszania modnych listew oświetleniowych LED zapewniających wyjątkowy efekt podczas przyjęć. Można też powiesić na nich lampiony urodzinowe. Dzięki unikatowym plastrom samoprzylepnym Powerstrips stosowanym przy mocowaniu haczyków sufitowych firmy tesa można bezpiecznie powiesić niemal wszystko, a w razie potrzeby bez problemu usunąć.

Obrotowa końcówka haczyka ułatwia ustawianie przedmiotu

Haczyk sufitowy tesa Powerstrips to łatwy sposób na powieszenie dowolnych dekoracji. Dzięki praktycznej, obrotowej końcówce z łatwością można dowolnie ustawić powieszony przedmiot. Haczyki Powerstrips to mocowanie bez konieczności wiercenia!

Uniwersalny, usuwalny haczyk sufitowy

Opatentowana technologia mocowania haczyków Powerstrips to nie tylko brak konieczności wiercenia. Nie powoduje również uszkodzenia sufitu, ponieważ haczyk można usunąć w dowolnym momencie bez pozostawiania śladów. Wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips i haczyk z łatwością odklei się od sufitu. Jeśli chcesz umieścić ten haczyk gdzie indziej, wystarczy użyć nowy plaster tesa Powerstrips® Large i przymocować haczyk ponownie w wybranym miejscu.

 • Haczyki sufitowe nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.