tesa Powerstrips® Haczyk owalny, mały

Małe haczyki owalne tesa Powerstrips to atrakcyjny akcent wystroju kuchni lub łazienki, łatwy montaż i demontaż oraz bezpieczny udźwig do 1 kg.

  • Łatwe w montażu, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 1 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie haczyków bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®

Kod produktu:
Kolory:
Informacje: Kształt "owalny"
Kup teraz


Główne cechy

  • Łatwe w montażu, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 1 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie haczyków bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Można je mocować do płytek ceramicznych, szkła, drewna, plastiku i wielu innych powierzchni
  • Haczyki można użyć ponownie z pomocą małych plastrów samoprzylepnych tesa Powerstrips®
  • Haczyki całkowicie zakrywają plastry tesa Powerstrips®


1 nie nadają sie do przyklejania na styropian, materiały piankowe, powierzchnie z powłoką zapobiegającą przywieraniu, materiały porowate

Opis produktu

Małe haczyki owalne tesa Powerstrips to naprawdę sprytne rozwiązanie. Umożliwiają wieszanie bez uszkodzeń i przywierają do niemal każdej płaskiej powierzchni 1 bez konieczności wiercenia otworów. Mimo to haczyk niezawodnie utrzymuje przedmioty o wadze do 1 kg. Ponadto jest to rozwiązanie elastyczne: haczyki można usunąć w każdej chwili bez pozostawiania śladów. Atrakcyjny owalny kształt sprawia, że idealnie sprawdzają się jako haczyki kuchenne i łazienkowe oraz stanowią ciekawy akcent w pokoju dziecięcym lub biurze. Dostępne w gamie kolorystycznej pozwalającej na dobranie koloru do wnętrza.

Powiązane produkty

Małe samoprzylepne haczyki owalne tesa Powerstrips to minimalizm formy i poręczna funkcjonalność. Te małe, praktyczne haczyki plastikowe odpowiadają tysiącom zastosowań w kuchni, łazience i w dowolnym innym pomieszczeniu, gdzie trzeba coś powiesić. Dzięki technologii samoprzylepnej Powerstrips można je nie tylko bezpiecznie i łatwo przymocować do niemal każdej powierzchni 1 . Nowoczesne haczyki ścienne tesa Powerstrips można także zdejmować i mocować gdzie indziej, zapewniając maksymalną elastyczność.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć mały plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Otworzyć haczyk i przykleić płytkę podstawy do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Zamknąć i zatrzasnąć haczyk

Łatwy montaż bez wiertarki

Zapomnij o narzędziach. Dzięki technologii tesa Powerstrips nie potrzebujesz wiertarek, młotków ani śrubokrętów tylko po to, żeby przymocować haczyk. Przy montażu małych samoprzylepnych haczyków owalnych tesa Powerstrips wystarczy tylko przetrzeć ścianę w miejscu mocowania alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić jeden z dołączonych plastrów Powerstrips do powierzchni, a następnie docisnąć do niego płytkę podstawy haczyka i zatrzasnąć haczyk, aż wskoczy na swoje miejsce. Haczyk najlepiej przylega do gładkich i równych powierzchni, np. płytek łazienkowych, nie powodując przy tym ich uszkodzenia.

Odwracalne mocowanie to większa swoboda

Nowoczesne samoprzylepne haczyki na ścianę Powerstrips firmy tesa to świetne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie miejsca do wieszania bez uszkadzania powierzchni. Ale to jeszcze nie wszystko: te sprytne haczyki pozwalają użytkownikowi zmienić zdanie w dowolnej chwili. Jeśli samoprzylepny haczyk ścienny nie jest już potrzebny, wystarczy po prostu pociągnąć plaster Powestrips, a haczyk natychmiast odklei się od ściany. Nie pozostaną po nim szpecące dziury, uszkodzone płytki ani nawet ślady kleju do zeskrobywania – nie będzie żadnych śladów jego uprzedniej obecności.

Ponownie wykorzystaj zamiast wyrzucić

Owalne haczyki tesa Powerstrips to nie tylko świetny sposób na uporządkowanie domu. Te małe haczyki plastikowe to także niespotykana dotąd elastyczność. Po zdjęciu haczyka ze ściany nie musisz go marnować. Zachowaj haczyk i wykorzystaj go ponownie, kiedy tylko zauważysz, że przydałoby się coś do powieszenia. Zaopatrz się tylko w opakowanie nowych plastrów samoprzylepnych małych Powerstrips, które pozwolą przykleić ten sam samoprzylepny haczyk ścienny w wybranym miejscu w kuchni lub łazience.

Idealne do domu i biura

Małe haczyki owalne tesa Powerstrips pozwalają na proste wieszanie bez uszkodzeń i podnoszą funkcjonalność kuchni lub łazienki. Sprawdzają się również w pokojach dziecięcych. To doskonali pomocnicy w porządkowaniu domu: pozwalają mieć pod ręką często używane przedmioty.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych