tesa Powerstrips® Haczyk owalny, duży

Duże samoprzylepne i usuwalne haczyki owalne plastikowe tesa Powerstrips - ich wytrzymałość można wszechstronnie wykorzystać w kuchni i w łazience.

  • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymuje obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 2 haczyki, 4 plastry Powerstrips, duże
Informacje: Kształt "owalny"
Kup teraz


Główne cechy

  • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymuje obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Można je mocować do płytek ceramicznych, szkła, drewna, plastiku i wielu innych powierzchni
  • Haki można użyć ponownie z pomocą dużych plastrów samoprzylepnych tesa Powerstrips®
  • Haki całkowicie zakrywają plastry tesa Powerstrip®1 nie nadają sie do przyklejania na styropian, materiały piankowe, powierzchnie z powłoką zapobiegającą przywieraniu, materiały porowate

Opis produktu

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, owalne haczyki duże tesa Powerstrips pasują do każdego nowoczesnego domu. Są to wytrzymałe haczyki do kuchni i łazienki, o udźwigu do 2 kg. Mocowanie ich do gładkiej, solidnej powierzchni 1 nie wymaga wiercenia otworów, a ich usuwanie jest jeszcze prostsze i zajmuje sekundy. Wystarczy pociągnąć plaster Powerstrips, a haczyk odklei się od ściany nie pozostawiając śladów. Wieszanie haczyka w dowolnym miejscu, zdejmowanie go w dowolnej chwili i ponowne jego umieszczenie w innym wybranym miejscu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Powiązane produkty

Jeśli potrzebujesz wytrzymałych haczyków o klasycznym kształcie, samoprzylepne duże haczyki owalne tesa Powerstrips będą doskonałym wyborem. Te uniwersalne owalne haczyki do kuchni i łazienki z powodzeniem utrzymają duże ręczniki kąpielowe, puszyste szlafroki lub inne domowe drobiazgi o wadze do 2 kg. Oprócz tego mają one szereg innych praktycznych zalet.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć duży plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

W domu, w biurze, wszędzie

Duże haczyki owalne tesa Powerstrips to uniwersalne haczyki samoprzylepne o szerokiej gamie zastosowań. Pozwalają one na uporządkowanie łazienki, pomagają w zorganizowaniu przestrzeni i pozwalają mieć biurowe przybory pod ręką. Haczyki samoprzylepne duże owalne Powerstrips świetnie sprawdzą się także w kuchni, gdzie mogą posłużyć do wieszaka na ścierki czy inne przybory kuchenne.

Rozwiązanie niepowodujące uszkodzeń

Do przymocowania dużych przylepnych haczyków owalnych tesa Powerstrips nie potrzeba żadnych narzędzi ani specjalnych umiejętności. Po wybraniu miejsca na przymocowanie haczyka wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić jeden z dołączonych dużych plastrów Powerstrips do ściany, a następnie docisnąć do niego płytkę podstawy haczyka i wcisnąć w nią haczyk, aż wskoczy na swoje miejsce. I to wszystko. W tak prosty sposób możesz mieć w domu trwały, wytrzymały haczyk, a dzięki niemu porządek i wszystko pod ręką.

Demontowalne haczyki do kuchni i łazienki

Sytuacja ulega zmianie i czasem samoprzylepny duży haczyk Powerstrips przestaje być potrzebny w miejscu, gdzie dawno temu został przymocowany. W przypadku dużych haczyków owalnych tesa Powerstrips rozwiązanie problemu zajmie zaledwie kilka sekund. Wystarczy tylko pociągnąć za plaster tesa Powerstrips, a ten usuwalny haczyk odklei się od ściany. Dzięki technologii rozwiązań samoprzylepnych tesa Powerstrips nie trzeba martwić się szpecącymi dziurami wymagającymi zagipsowania. Nie pozostają nawet żadne resztki kleju. Nie zostanie po prostu żaden widoczny ślad świadczący o tym, że kiedyś tu był haczyk.

Haczyki wielokrotnego użytku – większa użyteczność

Duże haczyki owalne tesa Powerstrips to coś więcej niż po prostu usuwalne haczyki. Ich zaletą jest odwracalne mocowanie i możliwość ponownego wykorzystania. Oznacza to, że użytkownik w dowolnej chwili może zmienić zdanie i bez żadnego problemu przenieść haczyk w inne miejsce. Wystarczy tylko przykleić nowy duży plaster tesa Powerstrips w dowolnym innym miejscu i przymocować haczyk na nowo.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych.