tesa Powerstrips® Haczyk klasyczny, duży

Klasyczne haczyki tesa Powerstrips – demontowalne haczyki na ręczniki i ścierki - to uniwersalne rozwiązanie do kuchni i łazienki.

  • Łatwe w montażu, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie haków bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 2 haki / 4 duże plastry Powerstrips<span class="cell_value">®
Informacje: Kształt "klasyczny"
Kup teraz


Główne cechy

  • Łatwe w montażu, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
  • Wytrzymują obciążenie do 2 kg na płaskich, gładkich powierzchniach
  • Usuwanie haków bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Można je mocować do płytek ceramicznych, szkła, drewna, plastiku i wielu innych powierzchni
  • Haki można użyć ponownie z pomocą dużych plastrów montażowych tesa Powerstrips®
  • Haki całkowicie zakrywają plastry tesa Powerstrip®


1 nie nadają sie do przyklejania na styropian, materiały piankowe, powierzchnie z powłoką zapobiegającą przywieraniu, materiały porowate

Opis produktu

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, klasyczne haczyki tesa Powerstrips pasują do każdego nowoczesnego domu. Są to duże, samoprzylepne haczyki przeznaczone do bezpiecznego wieszania przedmiotów o wadze do 2 kg, doskonale nadają się do ścierek i ręczników w kuchni i łazience. Wystarczy przykleić je do dowolnej gładkiej i solidnej powierzchni 1 , bez potrzeby wiercenia otworów. Te samoprzylepne haczyki są także łatwe w demontażu. Wystarczy tylko pociągnąć plaster tesa Powerstrip, a haczyk odklei się natychmiast bez pozostawiania śladów.

Powiązane produkty

Samoprzylepne, duże haczyki klasyczne tesa Powerstrips to doskonały wybór dla każdego dobrze zorganizowanego gospodarstwa domowego. Te uniwersalne haczyki ścienne do kuchni i łazienki są wystarczająco mocne, by bezpiecznie utrzymać ciężary do 2 kg, takie jak duże ręczniki lub ciężkie szlafroki. Jednakże ich praktyczne zastosowanie jest jeszcze bardziej przekonujące.

Sposób stosowania – krok po kroku:

1. Przed przystąpieniem do montażu haczyków ściennych tesa Powerstrips powierzchnię należy oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Wyjąć płytkę podstawy haczyka i przykleić go do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Umieścić haczyk na płytce podstawy i pociągnąć w dół, aż wskoczy na swoje miejsce

Wieszanie bez uszkodzeń

Do mocowania samoprzylepnych, dużych haczyków klasycznych tesa Powerstrips nie są potrzebne żadne narzędzia. Nie trzeba także wiercić otworów. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię kontaktową alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić do niej jeden z dołączonych dużych plastrów Powerstrips, a na nim płytkę podstawy haczyka. Płytkę mocno docisnąć i wcisnąć w nią haczyk, aż wskoczy na swoje miejsce. I to wszystko. Teraz możesz mieć wszelkie drobiazgi pod ręką i uporządkowany dom. Dzięki opatentowanej substancji klejącej tesa Powerstrips® te haczyki samoprzylepne przylegają do niemal każdej powierzchni 1 w kuchni oraz łazience.

Demontowalny haczyk na ręczniki, do kuchni i łazienki

Jeśli zechcesz usunąć haczyk na ręczniki tesa Powerstrips®, wystarczy pociągnąć za plaster tesa Powerstrips, a haczyk natychmiast odklei się od ściany. Nie zostaną po nim żadne szpecące dziury, a także nie trzeba będzie usuwać żadnych pozostałości kleju. Co więcej, po haczyku nie pozostanie żaden widoczny ślad.

Haczyki wielokrotnego użytku – większa użyteczność

Haczyki klasyczne tesa Powerstrips idealnie wpisują się w trendy ekologiczne. Nie tylko da się je bezproblemowo usunąć ze ściany kuchni lub łazienki. Są to haczyki wielokrotnego użytku, które możesz w dowolnej chwili przemieścić, gdzie tylko zechcesz. Wystarczy przykleić dwa nowe duże plastry tesa Powerstrips® i przymocować haczyk na nowo.

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach spienionych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą, materiałach porowatych.