tesa Powerstrips® Haczyk firankowy

Haczyki firankowe tesa Powerstrips świetnie nadają się do mocowania zasłonek kuchennych lub łazienkowych do ram okiennych, bez potrzeby wiercenia otworów.

 • Haczyki firankowe tesa Powerstrips® do montażu firanek okiennych na każdym rodzaju ramy okiennej
 • Utrzymuje większość standardowych rodzajów karniszy o ciężarze do 1kg
 • Haczyk dwa w jednym jest odpowiedni do większości rodzajów karniszy – zarówno montowanych jak i wiszących

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 4 haczyki / 6 plastrów małych
Kup teraz


Główne cechy

 • Haczyki firankowe tesa Powerstrips® do montażu firanek okiennych na każdym rodzaju ramy okiennej
 • Utrzymuje większość standardowych rodzajów karniszy o ciężarze do 1kg
 • Haczyk dwa w jednym jest odpowiedni do większości rodzajów karniszy – zarówno montowanych jak i wiszących
 • Przewaga nad tradycyjnymi żabkami – haczyki łatwo założyć i zdjąć z karnisza
 • Łatwy montaż, bez użycia wiertarki, śrub czy gwoździ
 • Usuwanie bez pozostawiania śladów dzięki unikalnej technologii tesa Powerstrips®
 • Hak firankowy można użyć ponownie za pomocą małych plastrów samoprzylepnych tesa Powerstrips®
 • Hak całkowicie zakrywa plaster tesa Powerstrips®

Opis produktu

Haczyki firankowe tesa Powerstrips świetnie nadają się do mocowania standardowych firanek kuchennych lub zasłonek łazienkowych bezpośrednio do ram okien, bez uszkodzeń powierzchni. Wystarczy je przykleić, zaczepić karnisz z firanką, i gotowe. Nie potrzeba żadnych narzędzi ani wiercenia otworów w ramie okna. Dodatkową korzyścią jest możliwość zdjęcia haczyków w dowolnym czasie bez pozostawiania śladów takich jak pozostałości kleju. Haczyki można wykorzystać ponownie przy pomocy małych plastrów samoprzylepnych tesa Powerstrips. To najprostszy sposób na zamocowanie dopasowanej firanki do okna.

Powiązane produkty

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak przymocować zasłonki lub firanki w ramie okiennej w kuchni lub łazience bez konieczności wiercenia otworów? Plastikowe samoprzylepne haczyki firankowe tesa Powerstrips to inteligentne rozwiązanie niepowodujące uszkodzeń i odpowiadające oczekiwaniom użytkowników.

Sposób stosowania – krok po kroku

1. Powierzchnię oczyścić alkoholem lub płynem do okien niezawierającym silikonu
2. Przyłożyć mały plaster Powerstrips do powierzchni i dociskać przez minimum 5 sekund
3. Otworzyć haczyk i przykleić płytkę podstawy do plastra – dociskać przez minimum 5 sekund
4. Zamknąć i zatrzasnąć haczyk

Mocowanie bez narzędzi i bez wiercenia otworów

Plastikowe samoprzylepne haczyki firankowe tesa Powerstrips zamiast gwoździ czy wkrętów wykorzystują równie skuteczną technologię Powerstrips. Oznacza to, że firanki kuchenne i zasłonki łazienkowe można przymocować do ram okiennych bez ich uszkadzania. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię kontaktową alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu, przykleić po jednym z dołączonych plastrów Powerstrips po lewej i o prawej stronie ramy okiennej. Do plastra docisnąć podstawę haczyka i wcisnąć w nią haczyk, aż wskoczy na swoje miejsce. I gotowe: można już powiesić firanki lub zasłonki, zyskując ozdobę i jednocześnie ochronę przed ciekawskim spojrzeniami.

Usuwalne i niepowodujące uszkodzeń

Samoprzylepne plastikowe haczyki firankowe to nie tylko możliwość łatwego mocowania bez korzystania z narzędzi. Ponieważ ich wiązanie jest odwracalne, umożliwiają one użytkownikowi swobodną zmianę umiejscowienia przedmiotu. Jeśli zrezygnujesz z firanek, nie jest to równoznaczne z pozostawieniem na oknie nikomu już niepotrzebnych haczyków. Haczyki samoprzylepne tesa Powerstrips można bowiem zdemontować równie łatwo jak je przymocować. Po prostu ściągnij plastry tesa Powerstrips, a rama okienna będzie wyglądać tak jak przedtem. Bez wiercenia otworów. Bez pozostałości kleju . Bez żadnych widocznych śladów.

Haczyki wielokrotnego użytku – większa użyteczność

Samoprzylepne haczyki firankowe tesa Powerstrips to nowoczesny, szybki i niezawodny, a do tego jeszcze odwracalny sposób wieszania. Haczyki można zdjąć w dowolnej chwili i bez żadnego problemu. Można je zatrzymać i przymocować kiedy indziej, np w innym oknie. Aby ponownie zamocować haczyki firankowe, potrzebne będzie opakowanie nowych małych plastrów tesa Powerstrips.

Pasują do każdego okna i każdej firanki

Plastikowe samoprzylepne haczyki firankowe tesa Powerstrips dopasowane są do dowolnego typu ramy okiennej i dostępne są w wersji białej lub brązowej. W każdym opakowaniu znajdują się cztery haczyki 2w1 które pasują do większości standardowych karniszy do zazdrostek. Za ich pomocą można powiesić firanki u góry ramy okiennej lub na dwóch karniszach zamontowanych u góry i na dole ramy.