tesa® Moskitiera na okna dachowe z funkcją ochrony przeciwsłonecznej

Moskitiera do okien dachowych tesa®, przeciwsłoneczna to łatwy sposób na ochronę wnętrz przed owadami oraz promieniami słonecznymi. * Chroni przed promieniami słonecznymi * Zauważalnie obniża temperaturę w pomieszczeniu * Wielokrotnego użytku

  • Można otwierać i zamykać w dowolnej chwili
  • Obniża temperaturę dzięki zewnętrznej aluminiowej warstwie
  • Zapobiega blednięciu mebli, zdjęć, dywanów

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 1,20m x 1,40m
Informacje: do okien dachowych
Kup teraz


Główne cechy

  • Można otwierać i zamykać w dowolnej chwili
  • Obniża temperaturę dzięki zewnętrznej aluminiowej warstwie
  • Zapobiega blednięciu mebli, zdjęć, dywanów
  • Idealna osłona pozwalająca na korzystanie z komputera czy telewizji w słoneczny dzień
  • Można czyścić ręcznie
  • Siatka wielokrotnego użytku

Opis produktu

Moskitiera przeciwsłoneczna tesa® pozwala na łatwy dostęp świeżego powietrza nawet przy oknach dachowych. Zewnętrza aluminiowa warstwa siatki zapewnia zauważalne obniżenie temperatury.

Powiązane produkty

Moskitiera na okna dachowe tesa® z funkcją ochrony przeciwsłonecznej to nie tylko łatwa do zamocowania ochrona przed owadami. To również rozwiązanie minimalizujące działania promieni słonecznych, takie jak wysokie temperatury, promieniowanie UV czy oślepiające światło.

Skuteczna ochrona przed owadami
W przeciwieństwie do tradycyjnych siatek chroniących przed owadami, moskitiera na okna dachowe tesa® z funkcją ochrony przeciwsłonecznej to idealne rozwiązanie do okien dachowych. Pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie okna, jednocześnie spełniając swoją funkcję.

Doskonała ochrona przeciwsłoneczna
Moskitiera do okien dachowych tesa® wyposażona została w specjalnie zaprojektowaną aluminiową powłokę zewnętrzną. Pozwala ona na odbijanie promieni słonecznych, przy jednoczesnym utrzymywaniu niższej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo chroni meble przed blaknięciem, spowodowanym działaniem promieniowania UV. Ułatwia również korzystanie z komputera czy telewizora w słoneczny dzień.

Łatwy i szybki montaż
Moskitiera do okien dachowych tesa® mocowana jest za pomocą dołączonych do opakowania haczyków tesa Powerstrips®. Zamocuj je na ścianie, dociśnij i zawieś moskitierę.

Możliwość wielokrotnego użytku
Moskitierę do okien dachowych tesa® można wyczyścić mokrą szmatką. Pozwala również na jej wielokrotne ściąganie i zakładanie, dzięki czemu umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie okna.

Usuwanie bez pozostawiania śladów
Mocowanie moskitiery do okien dachowych tesa® umożliwia jej demontaż bez pozostawiania śladów, dzięki zastosowanej technologii tesa Powerstrips®. Haczyki do mocowania moskitiery mogą być używane wielokrotnie przy zastosowaniu nowych plastrów montażowych tesa Powerstrips®.