tesa® Haczyk gwiazdka, stalowy Permanent

Haczyk stalowy gwiazdka tesa® wyróżnia się na każdej ścianie. To typowy element wyposażenia łazienki, przeznaczony do trwałego montażu.

  • Łatwy montaż bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Do trwałego mocowania lekkich przedmiotów
  • Mocowanie na płytkach, szkle, drewnie, tworzywie i wielu innych gładkich powierzchniach*

Kod produktu:
Kolory:
Kup teraz


Główne cechy

  • Łatwy montaż bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Do trwałego mocowania lekkich przedmiotów
  • Mocowanie na płytkach, szkle, drewnie, tworzywie i wielu innych gładkich powierzchniach 1
  • Wysokiej jakości szczotkowana stal nierdzewna
  • Prosty w obsłudze

1 Nie nadaje się do przyklejania na styropian, materiały piankowe, powierzchnie z powłoką zapobiegającą przywieraniu, materiały porowate.

Opis produktu

Haczyk stalowy gwiazdka tesa® łączy w sobie ciekawe wzornictwo z nowoczesnym wykończeniem w szczotkowanej stali nierdzewnej. Posiada samoprzylepny nośnik umożliwiający łatwy montaż bez użycia narzędzi. Wykorzystaj go w łazience jako dekoracyjny wieszak na ręczniki. Przymocuj do ściany w korytarzu, kuchni czy biurze, aby powiesić na nim dowolny lekki przedmiot, który chcesz mieć w zasięgu ręki. Dzięki taśmie montażowej, ten wysokiej jakości haczyk zapewnia trwałą przyczepność do większości gładkich powierzchni, takich jak płytki, szkło, drewno czy tworzywo 1 .

Powiązane produkty

Haczyk może być czymś znacznie więcej niż tylko praktycznym sposobem na zawieszenie tego, co chcesz mieć w zasięgu ręki. Stalowy haczyk gwiazdka tesa® to element dekoracyjny, który stanowi doskonałe połączenie formy i funkcji.

Stalowe haczyki wyróżniające się w każdym pomieszczeniu

Haczyki stalowe tesa® wyróżniają się ciekawym wzornictwem oraz nowoczesnym wyglądem wykonania ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dodają uroku każdej nowoczesnej łazience i łączą w sobie ciekawe wzornictwo z funkcjonalnością kuchni i każdego innego pomieszczenia. Te haczyki idealnie nadają się do utrzymywania lekkich przedmiotów, jak ręczniki, myjki czy przybory toaletowe. To również świetne rozwiązanie w zakresie przechowywania często używanych przyborów kuchennych w zasięgu ręki i można je wykorzystywać jako praktyczne haczyki biurowe, aby nożyczki i inne przedmioty biurowe mały swoje miejsce.

Samoprzylepny nośnik do łatwego montażu

Te nowoczesne haczyki wyróżniają się nie tylko niezwykłym designem. Wyposażone w taśmę montażową dla szybkiego i łatwego mocowania. Zostaw zatem elektronarzędzia. Zapomnij o wierceniu otworów czy przykręcaniu śrub. Wystarczy wyczyścić powierzchnię alkoholem lub dowolnym płynem do mycia okien niezawierającym alkoholu, usunąć folię zabezpieczającą z taśmy i mocno docisnąć haczyk do ściany.

Samoprzylepny stalowy haczyk do niemal każdej płaskiej powierzchni

Stalowy haczyk gwiazdka tesa® to dekoracyjny haczyk, który posłuży Ci przez wiele lat. Samoprzylepny nośnik tego haczyka ze stali nierdzewnej zapewnia długotrwałą przyczepność i świetnie przywiera do wielu różnych materiałów, takich jak szkło, płytki, drewno, tworzywo sztuczne i niemal każda inna gładka i dostatecznie twarda powierzchnia 1 .

1 Nie nadają się do stosowania na styropianie, materiałach piankowych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.