tesa® Haczyk delfin, stalowy Permanent

Haczyk tesa® to dekoracyjny stalowy haczyk w kształcie delfina, wykonany ze stali nierdzewnej i przeznaczony do trwałego montażu.

  • Łatwy montaż bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Do trwałego mocowania lekkich przedmiotów
  • Mocowanie na płytkach, szkle, drewnie, tworzywie i wielu innych gładkich powierzchniach*

Kod produktu:
Kolory:
Kup teraz


Główne cechy

  • Łatwy montaż bez wiercenia, wkrętów czy gwoździ
  • Do trwałego mocowania lekkich przedmiotów
  • Mocowanie na płytkach, szkle, drewnie, tworzywie i wielu innych gładkich powierzchniach 1
  • Wysokiej jakości szczotkowana stal nierdzewna
  • Uproszczona obsługa

1 Nie nadają się do przyklejania na styropian, materiały piankowe, powierzchnie z powłoką zapobiegającą przywieraniu, materiały porowate.

Opis produktu

Haczyk delfin tesa® Permanent z pewnością będzie ciekawym akcentem w Twojej łazience. Ten element dekoracyjny do łazienki został wykonany z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej i ma kształt delfina. Wyposażony w taśmę montażową umożliwiającą szybkie mocowanie bez użycia narzędzi i bez konieczności wiercenia otworów. Możesz zechcesz go wykorzystać jako dekoracyjny haczyk do pokoju dziecięcego lub trwały wieszak na lekkie przedmioty, które chcesz mieć w zasięgu ręki?

Powiązane produkty

Haczyk delfin tesa® Permanent łączy nowoczesny design stali nierdzewnej z bardzo szczególnym efektem dekoracyjnym. Twoim dzieciom bardzo spodoba się wesoły kształt delfina. Docenisz nowoczesne i dekoracyjne wzornictwo, które będzie ciekawym akcentem w każdym pokoju.

Dekoracyjny stalowy haczyk do nowoczesnych domów

Nowoczesny wygląd i szczotkowana stal nierdzewna sprawiają, że haczyk delfin tesa® Permanent wyróżnia się wizualnie w każdym pomieszczeniu. Ma kształt delfina i przeznaczony jest do utrzymywania każdego lekkiego przedmiotu, który chcesz mieć pod ręką. Choć przeznaczony jest głownie do łazienek, znajdzie też praktyczne zastosowanie w pokoju dziecięcym, korytarzu czy kuchni.

Wieszak na ręczniki, który przypadnie do gustu nawet dzieciom

Każdy, kto ma dzieci, wie, że utrzymanie porządku w łazience to prawdziwe wyzwanie. Dzieciom spodoba się ten haczyk w kształcie wesołego delfina. Potraktują ten haczyk jako własny i będą dumne, że mogą wieszać na nim ręczniki kąpielowe, myjki czy inne przybory toaletowe.

Haczyki łazienkowe dla dzieci

Dekoracyjny haczyk dla dzieci łączy w sobie nie tylko wysokiej klasy materiały i nadzwyczajną funkcjonalność. Jest to również samoprzylepny haczyk umożliwiający prosty montaż. Aby przymocować go do niemal każdej ściany 1 , wystarczy wyczyścić powierzchnię alkoholem lub innym płynem do mycia okien niezawierającym silikonu, usunąć folię ochronną z taśmy montażowej i mocno docisnąć haczyk do ściany. To szybki i łatwy sposób, niewymagający narzędzi ani żadnych szczególnych umiejętności.

Haczyk na ręczniki do niemal każdej płaskiej powierzchni

Haczyk delfin tesa® Permanent stworzono jako trwały haczyk o niezawodnej przyczepności na lata. Samoprzylepny nośnik tego haczyka ze stali nierdzewnej zapewnia dobrą przyczepność w połączeniu z szeroką gamą materiałów, takich jak szkło, płytki, drewno, tworzywo sztuczne i większość innych gładkich i dostatecznie twardych powierzchni 1 .

1 Nie nadaje się do stosowania na styropianie, materiałach piankowych i porowatych, powierzchniach z powłoką nieprzywierającą.