tesa Easy Cut® Dyspenser ręczny

Dyspenser ręczny tesa Easy Cut® do każdej taśmy tesafilm® o szerokości do 19 mm. Łatwa wymiana taśmy i ząbkowane metalowe ostrze do precyzyjnego cięcia.

  • Ząbkowane ostrze zapewniające równe cięcie
  • Innowacyjny kształt ułatwiający zakładanie taśmy tesafilm®
  • Łatwa wymiana taśmy

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: do rolek o rozmiarze do 33 m x 19 mm
Informacje: dyspenser bez taśmy tesafilm®
Kup teraz


Główne cechy

  • Ząbkowane ostrze zapewniające równe cięcie
  • Innowacyjny kształt ułatwiający zakładanie taśmy tesafilm®
  • Łatwa wymiana taśmy

Opis produktu

Dyspenser ręczny tesa Easy Cut® wyróżnia się innowacyjnym wyglądem zapewniającym intuicyjną obsługę i perfekcyjne działanie. Doskonale pasuje do każdej rolki taśmy tesafilm® o szerokości do 19 mm i długości do 10 m. Praktycznie zaprojektowany tak, aby by mieścić się w dłoni i zapewnić wygodną i łatwą obsługę. Ząbkowane ostrze precyzyjnie odcina taśmę potrzebnej długości. Wymiana rolki taśmy jest szybka i łatwa. Używaj tego dyspensera ręcznego do taśm samoprzylepnych w biurze, do pakowania prezentów czy do zaklejania paczek. Do każdego rodzaju taśmy tesafilm®. Nie zawiera taśmy w komplecie.

Powiązane produkty

Dyspenser ręczny tesa Easy Cut® został zaprojektowany tak, aby idealnie mieścić się w dłoni, a także wyróżnia się łatwą i intuicyjną obsługą. Dostępny w różnych kolorach, idealnie pasuje do każdej taśmy tesafilm®. Wykorzystaj taśmę samoprzylepną tesafilm® jak najlepiej i używaj tego dyspensera jako uniwersalnego elementu wyposażenia biura, do wszelkich zastosowań w domu czy nawet w podróży.

Zawsze pod ręką, zawsze w gotowości

Do użycia kawałka taśmy tesafilm® zawsze znajdzie się powód. Może potrzebujesz szybko zakleić kopertę przed wysłaniem lub zapakować paczkę czy miły prezent? Dzięki dyspenserowi ręcznemu tesa Easy Cut® możesz to zrobić szybko, intuicyjnie i łatwo.

Zaprojektowany tak, aby mieścić się w dłoni

„Design podąża za funkcją” to podstawowa idea przyświecająca stworzeniu dyspensera ręcznego tesa Easy Cut®. Zaprojektowany z myślą o łatwej wymianie taśmy, idealnie mieści się w dłoni, a jego płaska podstawa zapewnia łatwe umieszczenie dyspensera na biurku. Jeśli włożysz środkowy palec do centralnego otworu dyspensera, masz obie ręce wolne do wykonania innych czynności. Po prostu odwiń kawałek taśmy i umieść go nad zintegrowanym ząbkowanym metalowym ostrzem umożliwiającym precyzyjne odcięcie taśmy o pożądanej długości. Po tym taśma zostanie automatycznie ustawiona w pozycji wyjściowej umożliwiającej odcięcie kolejnego kawałka.

Dostępny w modnych kolorach

Dyspenser ręczny tesa® Easy Cut jest częścią codziennego życia. W zależności od indywidualnych upodobań i stylu, dyspenser jest dostępny w klasycznej kombinacji czerwieni z niebieskim, w eleganckiej czerni oraz w modnej przezroczystej wersji. Wybór należy do Ciebie! Ciesz się z łatwej obsługi i korzystaj z taśm tesafilm®.

Do każdego rodzaju taśmy tesafilm®

Taśma samoprzylepna tesafilm® jest dostępna w różnych rodzajach od standardowej przez krystalicznie przezroczystą do niewidocznej lub super mocnej. Dyspenser ręczny tesa Easy Cut® pasuje do każdej rolki taśmy samoprzylepnej o szerokości do 19 mm i długości do 10 m.