tesa Easy Cut® Dyspenser ręczny ecoLogo®

Dyspenser ręczny tesa® Easy Cut ecologo® jest wykonany w 100% z tworzywa sztucznego z odzysku i posiada ząbkowane metalowe ostrze do precyzyjnego cięcia taśm.

  • Wykonany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
  • Ząbkowane ostrze zapewniające równe cięcie
  • Innowacyjny kształt ułatwiający zakładanie taśmy tesafilm®

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: do rolek o rozmiarze do 33 m x 19 mm
Informacje: dyspenser bez taśmy tesafilm®
Kup teraz


Główne cechy

  • Wykonany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
  • Ząbkowane ostrze zapewniające równe cięcie
  • Innowacyjny kształt ułatwiający zakładanie taśmy tesafilm®
  • Łatwa wymiana taśmy
  • Nie zawiera taśmy tesafilm® w komplecie

Opis produktu

Dyspenser ręczny tesa® Easy Cut ecologo® to przyjazny dla środowiska „towarzysz” każdej taśmy samoprzylepnej tesafilm®. Ten dyspenser o ergonomicznym kształcie został zaprojektowany tak, aby idealnie mieścić się w dłoni. Wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Posiada ząbkowane, metalowe ostrze do precyzyjnego cięcia, a wymiana taśmy w tym dyspenseru jest bardzo łatwa. Używaj tego solidnego dyspensera, aby wygodnie naprawiać elementy papierowe, zaklejać koperty czy łączyć dokumenty. Do każdej taśmy samoprzylepnej tesafilm® o szerokości do 19 mm. Nie zawiera taśmy w komplecie.

Powiązane produkty

Dyspenser ręczny tesa® Easy Cut ecologo® to idealny „towarzysz” każdej taśmy samoprzylepnej tesafilm®. Jest jednym ze specjalnej gamy produktów ecoLogo tesa® stworzonych z myślą o trwałości i ochronie środowiska.

Do domu, do biura, do każdego miejsca

Sytuacji, w których przydaje się taśma tesafilm® jest wiele. Będąc w biurze, może potrzebujesz szybko zakleić kopertę, skutecznie połączyć dwa dokumenty lub szybko naprawić rozerwany kawałek papieru? W domu zawsze znajdzie się jakiś przedmiot, do którego umocowania przyda się taśma samoprzylepna, albo jakiś prezent, który trzeba zapakować. Dzięki dyspenserowi ręcznemu ecoLogo® tesa Easy Cut® możesz zrobić to wszystko szybko i w intuicyjny sposób.

Zaprojektowany tak, aby mieścić się w dłoni

Dyspenser ręczny ecoLogo® tesa Easy Cut® to funkcjonalność w najlepszym wydaniu. Włóż mały palec do centralnego otworu dyspensera. Dzięki temu będziesz mieć wolne ręce do wykonywania innych czynności. Po prostu odwiń kawałek taśmy i umieść go nad zintegrowanym, ząbkowanym ostrzem metalowym zapewniającym cięcie taśmy dokładnie w wymaganym miejscu. Uzyskasz nie tylko kawałek taśmy samoprzylepnej o wymaganej długości. Po tym taśma zostanie także automatycznie ustawiona w pozycji wyjściowej umożliwiającej odcięcie kolejnego kawałka.

Trwałość do codziennego użytku

Dyspenser ręczny tesa Easy Cut® to połączenie funkcjonalności z trwałością. Stanowi część specjalnej gamy produktów tesa® przyjaznych dla środowiska. W ramach oszczędzania zasobów naturalnych został wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

Do każdego rodzaju taśmy tesafilm®

Dyspenser ręczny tesa® Easy Cut ecologo® pasuje do każdej rolki taśmy samoprzylepnej o szerokości 19 mm i długości do 10 m.