tesa Easy Cut® Dyspenser biurkowy Frame

Dyspenser biurkowy tesa Easy Cut® Frame to produkt o minimalistycznym, lecz wysoce funkcjonalnym kształcie, ze zintegrowaną podkładką antypoślizgową.

  • Minimalistyczny design z mocno błyszczącą powierzchnią
  • Podkładka antypoślizgowa gwarantuje stabilność dyspensera na biurku
  • Dyspenser daje się przestawiać bez pozostawiania śladów

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: z 1 szt. taśy biurowej tesafilm® invisible 33m x 19mm
Kup teraz


Główne cechy

  • Minimalistyczny design z mocno błyszczącą powierzchnią
  • Podkładka antypoślizgowa gwarantuje stabilność dyspensera na biurku
  • Dyspenser daje się przestawiać bez pozostawiania śladów
  • Umycie podkładki antypoślizgowej przywraca jej przyczepność
  • Do taśm o długości do 33 m i szerokości do 19 mm
  • Łatwa wymiana taśmy

Opis produktu

Dyspenser biurkowy tesa Easy Cut® Frame wygląda inaczej i działa inaczej. Wystarczy tylko, że jedną ręką chwycisz za kawałek taśmy tesafilm® i odetniesz do dokładnie potrzebnej długości. Wymiana zużytej rolki taśmy na nową jest szybka i łatwa. Unikalną podkładkę antypoślizgową można myć, co przywraca jej przyczepność, a sam dyspenser może zostać przestawiony w każdej chwili bez pozostawienia żadnych śladów. Używaj dyspensera biurkowego tesa Easy Cut® Frame z każdą taśmą tesafilm® o szerokości do 19 mm i długości do 33 m.

Powiązane produkty

Dyspenser biurkowy tesa Easy Cut® Frame nie tylko wygląda inaczej. Działa także inaczej niż każdy inny dyspenser biurkowy taśmy samoprzylepnej. Dzięki swojemu minimalistycznemu i wysoce funkcjonalnemu designowi, dyspenser wygląda jak atrakcyjna ozdoba, która upiększy każde biurko w domu lub w biurze.

Forma podąża za funkcją

Jeśli szukasz oryginalnego dyspensera taśmy samoprzylepnej, to dyspenser biurkowy tesa Easy Cut® Frame jest właściwym wyborem. Polubisz jego super błyszczące wykończenie, a praktyczny design docenisz zawsze wtedy, gdy przyjdzie Ci naprawić uszkodzony dokument, połączyć dwa dokumenty, zapakować prezent czy też zakleić paczkę.

Dyspenser taśmy z podkładką antypoślizgową

Dyspenser biurkowy tesa Easy Cut® Frame wyposażony jest w podstawę z podkładką antypoślizgową. Podkładka zapewnia lekką wagę dyspensera i gwarantuje jego stabilność na biurku. W miarę upływu czasu podkładka antypoślizgowa ulega zabrudzeniu, aby przywrócić jej pełną przyczepność wystarczy, że wypłuczesz ją pod bieżącą wodą. Podkładka gwarantuje stabilność dyspensera, a jednocześnie nie przykleja się na stałe do biurka, co pozwala na zmianę ustawienia dyspensera wtedy, kiedy tylko zechcesz, bez obaw o pozostawienie śladów.

Nowoczesny element wyposażenia biurka do łatwej obsługi

Dyspenser pozwala na wygodną, jednoręczną obsługę i łatwą wymianę taśmy. Posiada solidne metalowe ostrze zapewniające precyzyjne odcinanie taśmy samoprzylepnej przez wiele lat. Używaj go razem z każdą rolką taśmy tesafilm® o szerokości do 19 mm i długości do 33 m.