tesa Easy Cover® Folia z taśmą malarską Premium

tesa Easy Cover® Premium to połączenie folii malarskiej do zabezpieczania dużych powierzchni z taśmą malarską tesa® zapewniającą łatwe zastosowanie.

  • Ochrona przed zachlapaniem farbą
  • Gwarancja wyraźnych i czystych krawędzi malarskich nawet na niewielkich krzywiznach
  • Praktyczny dyspenser i wbudowany nożyk

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary:
Informacje: rolka
Kup teraz


Główne cechy

  • Ochrona przed zachlapaniem farbą
  • Gwarancja wyraźnych i czystych krawędzi malarskich nawet na niewielkich krzywiznach
  • Praktyczny dyspenser i wbudowany nożyk
  • Łatwe przycinanie do potrzebnego rozmiaru
  • Idealne dopasowanie do chronionej powierzchni
  • Struktura folii zapobiegająca spływaniu farby

Opis produktu

tesa Easy Cover® Premium to wysokiej jakości ochrona stanowiąca połączenie przezroczystej folii z tworzywa sztucznego z taśmą malarską tesa®. Pozwala nie tylko na łatwe zabezpieczenie dużych powierzchni i uzyskanie wyraźnych krawędzi kolorów. To także idealna ochrona przed przypadkowym zachlapaniem farbą podłóg czy cennych mebli. Folia jest dostępna z praktycznym dyspenseryem wyposażonym w nożyk. Jeśli tylko planujesz remont domu, użyj folii jako płachty malarskiej lub ochrony przed zabrudzeniem farbą do szybkiego i łatwego zabezpieczenia dużych powierzchni.

Powiązane produkty

Produkt tesa Easy Cover® Premium sprawia, że malowanie lub remont domu to czysta przyjemność. To nowoczesne połączenie folii z taśmą malarską jest nadzwyczaj cenną pomocą przy pracach remontowych. Nie tylko zapewnia precyzyjne nałożenie farby. Zabezpiecza także podłogę i meble przed przypadkowym zachlapaniem farbą.

Malarska folia ochronna i taśma malarska w jednym

Zasadniczo folia Premium tesa Easy Cover® to duża, przezroczysta folia z tworzywa sztucznego ze zintegrowaną taśmą malarską tesa®. Ta praktyczna kombinacja to nie tylko idealna malarska folia ochronna z łatwością przyklejająca się do ściany lub każdej innej powierzchni. To także produkt służący do dokładnego zabezpieczania powierzchni celem uzyskania profesjonalnych efektów malowania zapewniających precyzyjnie wyznaczenie krawędzi różnych kolorów. Używaj jej jako nowoczesnej płachty malarskiej z tworzywa sztucznego, która dodaje jakości realizowanym pracom, a jednocześnie chroni pomieszczenie przed zabrudzeniem farbą.

Ochronna płachta ułatwiająca prace remontowe

Zabezpieczanie dużych powierzchni przed przypadkowym zachlapaniem farbą to klucz do szybkiego i łatwego przeprowadzania malowania i remontów. Folia Premium tesa Easy Cover® nie tylko znacznie przyśpiesza wykonanie prac. Zabezpiecza także przed uszkodzeniem cenne dywany, kosztowne tapety, meble czy sprzęt elektroniczny.

Samoprzylepna płachta malarska do łatwego zastosowania

Folia Premium tesa Easy Cover® dostępna jest w postaci złożonej lub zrolowanej folii z tworzywa sztucznego w praktycznym dyspenseru. Wystarczy, że wyciągniesz kawałek malarskiej folii ochronnej o odpowiedniej długości i precyzyjnie ją odetniesz przy pomocy zintegrowanego nożyka. Przyklej taśmę malarską tesa® zamocowaną z jednej strony folii do ściany lub każdej innej powierzchni i rozłóż płachtę z tworzywa sztucznego. Taśma zapewnia dobrą przyczepność i można ją łatwo oderwać, gdy malarska folia ochronna przestanie już być potrzebna.