Taśma maskująca tesa® tynkarska

Taśma malarska tesa® do tynkowania to taśma do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Odporna na czynniki zewnętrzne i promienie UV - do malowania i tynkowania.

  • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynku na równych powierzchniach
  • Odporna na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV do 6 tygodni
  • Można ją oderwać ręką

Kod produktu:
Kolory:
Kup teraz


Główne cechy

  • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynku na równych powierzchniach
  • Odporna na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV do 6 tygodni
  • Można ją oderwać ręką

Opis produktu

Taśma tynkarska tesa® to wyjątkowo odporna taśma malarska stworzona z myślą o zastosowaniu wewnątrz i na zewnątrz budynku. To taśma z PCV odporna na działanie warunków atmosferycznych i wody, pewnie przywierająca do niemal każdej równej powierzchni. Taśmy tynkarskiej tesa® możesz użyć do precyzyjnych prac malarskich na zewnątrz. Zastosuj ją jako uniwersalną taśmę do wszelkich zewnętrznych remontów, np. do tynkowania ścian lub zabezpieczania basenów. Można ją łatwo oderwać ręką. Zapewnia wystarczającą odporność na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV przez okres do 6 tygodni.

Powiązane produkty

Taśma tynkarska tesa® to mocna i bardzo trwała taśma malarska przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynku. Użyj jej do precyzyjnego zabezpieczania obszarów do tynkowania i malowania. Właściciele domów cenią ją jako pomoc w każdej naprawie.

Taśma malarska do tynkowania z możliwością zastosowania na zewnątrz

Wykonana z trwałego PCV taśma tesa® do tynkowania jest gotowa na wymagające zastosowania zewnętrzne. W tym celu zaprojektowano ją jako taśmę maskującą odporną na działanie warunków atmosferycznych, zapewniającą dostateczną ochronę przed promieniowaniem UV, aby można ją było poddać bezpośredniemu działaniu promieni słonecznych przez okres do sześciu tygodni.

Idealnie nadaje się do remontów na zewnątrz

Taśma do tynkowania tesa® ułatwia dokładne zabezpieczenie powierzchni, które mają być malowane lub tynkowane. Przykleja się do większości gładkich powierzchni - jest łatwa w nanoszeniu i usuwaniu. Można ją łatwo oderwać ręką, aby uzyskać pasek o pożądanej długości. Z jednej strony jest to taśma, która mocno przywiera do powierzchni, a z drugiej strony daje się łatwo usunąć po zakończeniu pracy.

Taśma malarska do tynkowania ścian zewnętrznych

Taśma tynkarska tesa® nie tylko idealnie nadaje się do malowania ścian na zewnątrz budynku. Ta taśma malarska służy również jako doskonałe zabezpieczenie do tynkowania każdej powierzchni zewnętrznej. Użyj jej do remontów na zewnątrz, do naprawy uszkodzonych miejsc na ścianie lub zadbaj o nową powłokę zabezpieczającą dla basenu. Zastosuj niezawodną taśmę zabezpieczającą i uzyskaj zadowalające wizualnie efekty.