Taśma maskująca tesa® Perfect

Taśma maskująca tesa® Perfect to wysokiej jakości taśma malarska do samodzielnego malowania z gwarancją fachowych efektów pracy, tj. idealnych krawędzi farby.

  • Taśma malarska bardzo odporna na przedarcie
  • W przypadku zastosowań we wnętrzach daje się usunąć bez pozostawiania śladów w ciągu 10 dni
  • Nadaje się do zastosowania ze wszystkimi popularnymi farbami i lakierami

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 25 m : 25 mm
Kup teraz


Główne cechy

  • Taśma malarska bardzo odporna na przedarcie
  • W przypadku zastosowań we wnętrzach daje się usunąć bez pozostawiania śladów w ciągu 10 dni
  • Nadaje się do zastosowania ze wszystkimi popularnymi farbami i lakierami
  • Nie zawiera rozpuszczalników
  • Jako ekologiczna taśma do malowania składa się w 48% z surowców odnawialnych

Opis produktu

Maskująca taśma tesa® Perfect zalicza się do najwyższej klasy amatorskich taśm malarskich. Jest to po prostu najlepsza taśma do malowania, jeśli koniecznym elementem są wyraźne krawędzie farby i za wszelką cenę trzeba uniknąć przenikania farby pod taśmę. Wysoce odporna na przedarcie taśma jest wykonana ze specjalnego, niemarszczonego papieru washi. Taśma tesa® Perfect jest również wyjątkowo płaska, dzięki czemu zapewnia idealne przywieranie szczególnie do gładkich powierzchni. Po wyschnięciu farby taśmę można łatwo usunąć w ciągu 10 dni bez pozostawiania widocznych śladów.

Powiązane produkty

Malowanie nie sprowadza się do sięgnięcia po wałek, aby przenieść farbę na ścianę. Przede wszystkim chodzi o doskonały efekt końcowy. Chodzi o wyraźne krawędzie farby, czy to na ścianie czy wokół ościeżnic lub ram okiennych. Chodzi o efekt końcowy, który wygląda profesjonalnie, choć pracę wykonał amator. Niezawodna malarska taśma tesa® Perfect skutecznie pomoże w osiągnięciu takiego efektu.

Taśma malarska do gładkich powierzchni

Szczególnie wokół drzwi i okien chcemy widzieć wyraźne przejście pomiędzy ramą a pomalowaną ścianą. Taśma maskująca tesa® Perfect o to zadba. Ta profesjonalna taśma malarska zapewnia doskonałe przywieranie szczególnie do gładkich powierzchni, takich jak drewno, szkło czy wszelkie lakierowane materiały.

Gwarancja wyraźnych krawędzi farby

Taśma tesa® Perfect to jedna z najlepszych dostępnych taśm malarskich. Jest wykonana z wyjątkowo cienkiego a jednocześnie bardzo odpornego na przedarcie papieru washi. Przede wszystkim jest to papier, który ściśle przywiera do powierzchni, uniemożliwiając farbie przeniknięcie pod spód. Oznacza to, że przy użyciu taśmy malarskiej tesa® Perfect mamy zagwarantowane idealnie zaznaczone krawędzie farby, dzięki czemu efekty naszej pracy wyglądają profesjonalnie.<h3>Wszechstronna taśma malarska do wszelkich prac malarskich

Taśma tesa® Perfect to właściwy rodzaj taśmy malarskiej w niemal każdej sytuacji. Taśma do malowania jest dostępna w trzech szerokościach i może zabezpieczyć wszystko, czego nie chcemy pomalować. Wystarczy zakupić rolkę o szerokości 19, 30 lub 50 mm i można poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej precyzyjnego zabezpieczenia i zagwarantowania wyraźnie zaznaczonych krawędzi farby.

Dobre przywieranie i łatwe usuwanie

Taśma malarska tesa® Perfect doskonale przywiera do wszystkich gładkich powierzchni, a jednocześnie można ją łatwo usunąć bez pozostawiania śladów. Jednostronna, samoprzylepna powłoka taśmy utrzymuje się pewnie w miejscu i daje 2 tygodnie czasu do usunięcia. Można zatem pozwolić farbie wyschnąć i uzyskać w nagrodę wyraźne krawędzie czy to na ścianie czy wokół drzwi i okien oraz w dowolnym innym miejscu, gdzie chcielibyśmy zakończyć malowanie.

Ekologiczna taśma, łatwa w utylizacji

Oczywiście taśma malarska spełnia swoją rolę tylko przez krótki czas zanim zostanie zutylizowana. Taśma tesa® Perfect to ekologiczna taśma. Nie tylko składa się w 48% z surowców odnawialnych, ale zawiera również powłokę samoprzylepną bez toksycznych rozpuszczalników.