Taśma maskująca tesa® Perfect DELIKATNA

Taśma malarska tesa® PERFECT DELIKATNA to supercienka taśma konturowa umożliwiająca bezpieczne usuwanie nawet z delikatnych powierzchni, takich jak tapeta.

  • Papierowa taśma malarska przeznaczona do delikatnych powierzchni i tapet
  • Usuwanie bez pozostawiania śladów w okresie do 7 dni
  • Nie zawiera rozpuszczalników

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 25 m : 25 mm
Informacje: ecoLogo®
Kup teraz


Główne cechy

  • Papierowa taśma malarska przeznaczona do delikatnych powierzchni i tapet
  • Usuwanie bez pozostawiania śladów w okresie do 7 dni
  • Nie zawiera rozpuszczalników
  • Do trudnych prac malarskich wymagających dokładności i precyzji
  • Jako niezawodna taśma do malowania doskonale nadaje się do wszystkich farb

Opis produktu

Delikatna taśma maskująca do tapet tesa® to supercienka taśma konturowa stworzona w szczególności do bezpiecznego stosowania na delikatnych powierzchniach. Użyj jej do uzyskania precyzyjnych krawędzi pomiędzy malowanymi obszarami a drogimi tapetami. Ta delikatna papierowa taśma malarska zawiera warstwę kleju bezrozpuszczalnikowego, która mocno przywiera do każdej płaskiej powierzchni i umożliwia usunięcie taśmy bez uszkodzenia i pozostawiania śladów w okresie do 7 dni.

Powiązane produkty

Papierowa taśma do tapet tesa® to supercienka taśma konturowa stworzona do wszelkich prac wymagających nadzwyczajnej ostrożności. Została stworzona specjalnie z myślą o zastosowaniu na delikatnych powierzchniach.

Bezpieczny sposób na stosowanie taśmy malarskiej na tapecie

Gdy farba styka się z tapetą, nieodzownym elementem staje się dokładność, a precyzyjne krawędzie to niezbędny wymóg. Profesjonalna taśma malarska tesa® PERFECT DELIKATNA to doskonałe rozwiązanie w celu spełnienia takich wymagań. Wykonana z bardzo cienkiego papieru taśma służy, jako niezawodna taśma konturowa, która perfekcyjnie przywiera do każdej gładkiej powierzchni i skutecznie zapobiega przenikaniu farby pod taśmę. Uzyskujemy zatem profesjonalne przejścia pomiędzy tapetą a świeżo malowanymi powierzchniami.

Różowa taśma malarska do delikatnych powierzchni

Róż oznacza nadzwyczajną ostrożność i jest symbolem taśmy malarskiej stworzonej specjalnie do bezpiecznego przywierania do delikatnych i cennych powierzchni, np. drogich tapet. Z tego względu taśma malarska do tapet tesa® PERFECT DELIKATNA posiada warstwę kleju o specjalnej formule. Nie tylko zapewnia on niezawodne przywieranie, ale możliwia również łatwe usunięcie taśmy bez pozostawiania śladów. Gwarantujemy to przez okres 7 dni od naklejenia.

Precyzyjne krawędzie farby dla profesjonalnych rezultatów

Fachowcy używają taśmy maskującej do tapet tesa® w szczególności do remontów luksusowych apartamentów z drogimi tapetami, które należy za wszelką cenę zabezpieczyć przed zabrudzeniem farbą. Do typowych prac malarskich zalicza się malowanie stolarki okiennej i drzwiowej oraz wszelkie przypadki, gdzie malowana powierzchnia bezpośrednio przylega do tapety.