Taśma dwustronna montażowa tesa® Powerbond NA ZEWNĄTRZ

Zaprojektowana, by zapewnić pewne mocowanie przedmiotów na zewnątrz pomieszczeń. Odporna na temperatury od +80ºC do -10ºC bez względu na słońce, deszcz i śnieg

  • Idealna do stosowania na zewnątrz pomieszczeń
  • Odporna na promieniowanie UV, działanie wody i temperatury
  • Wytrzymuje obciążenie do 1 kg na 10 cm taśmy

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary:
Kup teraz


Główne cechy

  • Idealna do stosowania na zewnątrz pomieszczeń
  • Odporna na promieniowanie UV, działanie wody i temperatury
  • Wytrzymuje obciążenie do 1 kg na 10 cm taśmy
  • Przylega do płytek ceramicznych, cegły, kamienia, metalu i większości tworzyw sztucznych


1 dla płaskich przedmiotów o grubości do 10 mm mocowanych do większości gładkich, odpowiednio stabilnych powierzchni

Marzysz o stylowej tabliczce adresowej lub eleganckiej skrzynce na listy i prasę? Taśma tesa pozwoli Ci zamontować te i inne przedmioty na zewnątrz domu i firmy, bez wiercenia i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Skuteczny montaż na lata, odporny na brud, chłód i zawieję!

Opis produktu

Nie utrudniaj sobie życia. Wybierz taśmę montażową tesa® Powerbond do mocowania na zewnątrz pomieszczeń i zapomnij o gwoździach, śrubach czy wierceniu otworów.
Taśma dwustronna montażowa tesa®Powerbond do stosowania na zewnątrz doskonale sprawdza się przy wszelkich pracach poza domem, wymagających solidnego mocowania. Dzięki takim właściwościom jak: odporność na warunki atmosferyczne, promienie UV, wodę i niekorzystną temperaturę – jest doskonałym wyborem w sytuacjach, w których liczy się przede wszystkim niezawodność.
Taśma doskonale mocuje płaskie przedmioty o grubości do 10 mm, a przy odpowiednich warunkach 10 cm paska jest w stanie utrzymać ciężar 1 kg.
Taśma montażowa na zewnątrz tesa® Powerbond sprawdza się na dowolnej płaskiej powierzchni, włączając takie materiały jak kafelki, cegła, kamień, metal i większość tworzyw sztucznych.
Przed montażem upewnij się, czy powierzchnia, do której mocowany będzie przedmiot, jest w stanie utrzymać jego ciężar. Oczyść powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu. Do tylnej strony przedmiotu przyklej paski dwustronnej taśmy na zewnątrz tesa® Powerbond w kierunku pionowym, po czym zdejmij folię ochronną, uważając, aby nie dotykać warstwy klejącej. Dociśnij przedmiot mocno do powierzchni przez 5 sek.

Powiązane produkty