Plastry dwustronne montażowe tesa® Powerbond SUPER MOCNE

Każdy super mocny dwustronny plaster montażowy tesa® może utrzymać ciężar do 6kg. Odłóż więc wiertarkę i zabierz się za klejenie.

  • Idealnie nadają się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz* pomieszczeń
  • Super mocna przyczepność
  • Wytrzymują obciążenie do 6kg**

Kod produktu:
Kolory:
Wymiary: 9 x 0,06 m x 20 mm


Główne cechy

  • Idealnie nadają się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz 1 pomieszczeń
  • Super mocna przyczepność
  • Wytrzymują obciążenie do 6kg 2
  • Przylegają do większości gładkich, wystarczająco stabilnych powierzchni


1 Nie są odporne na promieniowanie UV. Chronić przed bezpośrednim kontaktem z wodą.
2 Dla płaskich przedmiotów o grubości do 10mm

Chcesz zamontować skrzynkę, półkę czy domofon? Postaw na nowoczesne rozwiązania mocujące i pożegnaj się z wierceniem, które może uszkodzić Twoje ściany. Taśma montażowa tesa w plastrach to skuteczny i wygodny montaż dostosowany do Twoich potrzeb!

Opis produktu

Super mocne plastry montażowe tesa® Powerbond idealnie nadają się do wieszania ciężkich, płaskich przedmiotów na ścianie. Dzięki ich zastosowaniu, unikniesz potencjalnych uszkodzeń kafelków i drewnianych paneli, które mogłyby powstać przy wierceniu lub użyciu gwoździ.
Plastry montażowe tesa® Powerbond Ultra Strong opracowano z myślą o mocowaniu przedmiotów o grubości do 10 mm, jeden plaster jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet do 6 kg i jeśli nie będzie wystawiony na działanie wody lub bezpośredniego światła słonecznego, zapewni trwałą i supermocną siłę łączenia, zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Przed przystąpieniem do montażu upewnij się, czy powierzchnia, do której mocowany będzie przedmiot, jest wystarczając mocna, by utrzymać jego ciężar. Następnie oczyść powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia niezawierającym silikonu. Plastry montażowe przyklej do tylnej strony przedmiotu, usuń folię zabezpieczającą i mocno dociśnij do wybranej, oczyszczonej powierzchni. Przytrzymaj przez 5 sek. Unikaj dotykania powierzchni klejącej.

Powiązane produkty