Haczyki samoprzylepne tesa Powerstrips® - bezpieczne mocowanie bez wiercenia
Haczyki samoprzylepne

Haczyki samoprzylepne

Stworzone w oparciu o nowoczesną, inteligentną technologię, haczyki samoprzylepne tesa® są w stanie bezproblemowo utrzymać przedmioty ważące nawet do 2 kg. Metalowy haczyk na ręcznik czy plastikowy wieszak na ścierki kuchenne to tylko jedne z wielu propozycji znajdujących się w naszym asortymencie. Każdy haczyk samoprzylepny, czy do kuchni czy do łazienki, stanowi doskonałą alternatywę dla wiercenia i uszkadzania powierzchni. Samoprzylepne haczyki tesa® są łatwe do zamocowania oraz usunięcia bez pozostawiania nieestetycznych śladów.Haczyki samoprzylepne – zapomnij o gwoździach i wiertarce!

Dowiedz się więcej na temat naszych haczyków samoprzylepnych

Jednym z najprostszych i zarazem najmniej kłopotliwych sposobów na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów gospodarstwa domowego są haczyki samoprzylepne tesa Powerstrips®. Jeśli szukasz skutecznego i łatwego sposobu na uporządkowanie domowej przestrzeni, zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem haczyków, które doskonale sprawdzą się jako stylowe wieszaki zarówno do łazienki, jak i do kuchni.


Nasze haczyki samoprzylepne zostały opracowane na bazie nowoczesnej technologii Powerstrips®, dzięki której są w stanie bez trudu utrzymywać przedmioty o wadze do 2 kg przez dowolny okres czasu. W razie potrzeby, haczyk samoprzylepny można z łatwością usunąć, bez pozostawiania nieestetycznych śladów na ścianie.


W asortymencie posiadamy zarówno plastikowe, jak i metalowe haczyki ścienne, które posłużą tak długo, jak tylko zechcesz. Każdy z produktów, dzięki wyjątkowo dużej sile łączenia, jest bardzo łatwy do zamocowania, stanowiąc doskonałą alternatywę dla śrub, gwoździ oraz wiercenia. Nasze wieszaki samoprzylepne sprawdzą się jako praktyczne haczyki na ubrania, ręczniki czy ścierki kuchenne.


Dzięki haczykom samoprzylepnym tesa Powerstrips® możesz raz na zawsze skończyć z bałaganem zarówno w kuchni, jak i w łazience. Samoprzylepny haczyk metalowy stanowi eleganckie rozwiązanie w ponadczasowym wykonaniu, które możesz wykorzystać również do wieszania przyborów toaletowych bezpośrednio w kabinie prysznicowej lub tuż obok wanny. Haczyki można łatwo przymocowywać do szkła, płytek oraz każdej innej gładkiej powierzchni.

Kreatywne pomysły i porady