tesa Smart Mounting System Adhesive Screw Adjustable 1kg Step 11 of 14 plaster
Mocowanie i wieszanie

Mocowanie i wieszanie

Mocowanie i wieszanie przedmiotów nigdy nie było tak łatwe. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom montażowym tesa®, możemy zaprezentować łatwy sposób dekorowania i urządzania pomieszczeń. Nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy lub talentu, by bezpiecznie mocować przedmioty. Możesz zostawić narzędzia na półce, oszczędzając czas i unikając uszkodzenia powierzchni. Wiertarki i młotki nie będą Ci już potrzebne. Zmiana dekoracji to nie problem, gdyż innowacyjne rozwiązania tesa Powerstrips® sprawiają, że możesz swobodnie zmieniać aranżacje. Gdy natomiast potrzebujesz trwale przymocować przedmiot do ściany, idealnie sprawdzą się taśmy montażowe Powerbond®. Odkryj różnorodne możliwości oferowane przez produkty tesa®!Inteligentny System Montażu tesa®!

System mocowania dostosowany do współczesnego stylu życia

Dowiedz się więcej o naszych produktach służących do mocowania i wieszania do zastosowania w domu

Zmienia się sposób, w jaki żyjemy. Coraz więcej z nas aspiruje do życia „bez zbędnego balastu”. Korzystamy tylko z tego, co jest nam potrzebne, gdy jest nam potrzebne - ograniczamy posiadanie do aktualnych potrzeb. Coraz częściej się przeprowadzamy i chcemy mieć mniej rzeczy. Ale wciąż mamy potrzebę stabilności, czegoś, na czym możemy polegać. Nasze domy są dla nas ważniejsze niż kiedykolwiek. Tradycyjne metody montażu na ścianie nie pasują już do naszego stylu życia. Nie chcemy musieć używać narzędzi. Chcielibyśmy móc mocować przedmioty na ścianie, wybierając miejsce i czas. Tym wymaganiom idealnie mogą sprostać taśmy i plastry montażowe.

 


Teraz możesz wygodnie zamocować na ścianie prawie wszystko, na prawie każdej powierzchni, stosując produkty mocujące tesa® - innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że montaż jest całkowicie bezproblemowy. Oferta obejmuje produkty stworzone do montażu na różnych powierzchniach, które cechują się łatwością w użyciu i możliwością demontażu. Gdy chodzi o montaż, dostarczamy łatwe do zastosowania rozwiązania pozornie nierozwiązywalnych problemów. Co zatem zamontujesz dziś na ścianie?

Kreatywne pomysły z wykorzystaniem plastrów montażowych