pudla_1e.jpg
Własnoręcznie wykonane pudełka na prezenty

Własnoręcznie wykonane pudełka na prezenty

Dekorowanie prezentów to nie lada sztuka, w której liczy się przede wszystkim efekt. By zaskoczyć bliskich nietuzinkowo ozdobionymi podarunkami, wcale nie musisz wydawać dużych sum pieniędzy! Najpiękniejsze opakowania wykonasz zupełnie sam!



Wszystko, co jest robione fabrycznie, nie jest tak piękne jak wyroby stworzone samodzielnie. Ręcznie zdobione pudełka na prezenty to wspaniały dowód na to, że obdarowywane osoby są bliskie naszemu sercu. Jeśli cenisz sobie opakowania klasyczne i proste w wykonaniu, to pomożemy Ci przygotować efektowne pudełka na upominki.

Co będzie potrzebne:

  • kilka pudełek na prezenty o różnej wielkości
  • kolorowy papier do pakowania prezentów
  • nożyczki
  • ozdobna wstążka
  • dyspenser stacjonarny Compact tesa Easy Cut® z taśmą biurową tesafilm®

Ozdobne pudełka kupowane w sklepach są na ogół dość drogie. Te, które wykonasz samodzielnie nie będą Cię wiele kosztować, a co najważniejsze, zapakowane w nich prezenty zyskają wyjątkową oprawę!

Jak to się robi:
  • Na samym początku zapakuj upominki do przygotowanych pudełek, a następnie obłóż pudełka kolorowym papierem do pakowania prezentów.
  • Następny krok to ozdabianie pudełek – by nadać opakowaniom wyjątkowego wyglądu, z papieru dekoracyjnego wytnij kilka pasków o szerokości ok. 4-5 cm, a następnie „przewiąż” nimi opakowania.
  • Przy pomocy dyspensera stacjonarnego Compact tesa Easy Cut® odetnij kilka niewielkich kawałków taśmy klejącej tesafilm® i przyklej wycięte paski na prezenty, dociskając każdy z nich przez kilka sekund.
  • W ten sposób przygotowane pudełka wystarczy jeszcze przewiązać ozdobnymi wstążeczkami. Gotowe!

Zamiast zlecać pakowanie prezentów ekspedientce w sklepie, zupełnie sami w kilka chwil możemy przygotować unikatowe opakowania na upominki dla najbliższych. Dzięki temu będziemy mieć gwarancję, że nasz podarunek będzie wyglądał wyjątkowo, a bliskie osoby na pewno docenią nasz wkład!

Jak to się robi:

pudla_1a.jpg
tesa SE
Potrzebne elementy do wykonania ozdobnych pudełek

01

Potrzebne elementy do wykonania ozdobnych pudełek

Przygotuj kilka pudełek na prezenty, ozdobny papier do pakowania, nożyczki, wstążkę, taśmę biurową i dyspenser stacjonarny tesa®

pudla_1b.jpg
tesa SE
Opakuj pudełka ozdobnym papierem

02

Opakuj pudełka ozdobnym papierem

Pudełka opakuj kolorowym papierem do pakowania prezentów, używając do klejenia przezroczystej taśmy biurowej tesa tesafilm®.

pudla_1c.jpg
tesa SE
Zaklej boki pudełek

03

Zaklej boki pudełek

Posługując się taśmą biurową tesafilm® zabezpiecz dokładnie boki pudełek na prezenty.

pudla_1d.jpg
tesa SE
Przewiąż pudełka wstążką

04

Przewiąż pudełka wstążką

Gotowe pudełka wystarczy jeszcze tylko przewiązać ozdobną wstążeczką.

pudla_1e.jpg
tesa SE
Ozdobne pudełka na prezenty gotowe

05

Ozdobne pudełka na prezenty gotowe

W ten sposób ozdobione pudełka możesz wykorzystać do zapakowania prezentów pod choinkę, ale doskonale sprawdzą się także na wiele innych okazji!

compact_blue_pr_001_fullsize.jpg
tesa Easy Cut® Dyspenser stacjonarny COMPACT

06

tesa Easy Cut® Dyspenser stacjonarny COMPACT

tesa Easy Cut® Dyspenser stacjonarny COMPACT.

Powiązane produkty