An extraordinary wall clock does not have to be expensive… Let our creative ideas inspire you and create a DIY wall clock in just a few steps!
Ścienny zegar TIK-TACK

Ścienny zegar TIK-TACK

Samodzielnie wykonany zegar w ciągle to nowej odsłonie. Symboliczne cyfry możesz łatwo i szybko wymieniać za pomocą kolorowych klejących płatków: wydrukuj cyfry, wybierz zdjęcie lub inne wymyślne dodatki i twórz!Poziom trudności : Oryginalnie i szybko

Jak to się robi:

Overview of materials
Co będzie potrzebne

01

Co będzie potrzebne:

Co będzie potrzebne: mechanizm zegara (wskazówki), zdjęcia lubwydrukowane/narysowane cyfry, dwustronne kolorowe samoprzylepne płatki tesa® TACK.

 

Fixing clockwork to wall. Then, arranging tesa® Tack Coloured Adhesive Pads around the clockwork.
Zamocuj mechanizm zegara i zacznij mocować cyfry.

02

Zamocuj mechanizm zegara i przejdź do mocowania cyfr

Wszystko, co musisz zrobić po zamocowaniu mechanizmu zegara, to po prostu wykorzystać płatki samoprzylepne tesa® TACK i umieścić na ścianie poszczególne cyfry.

Applying the pads atop or underneath the number.
Przyklejaj płatki do cyfr.

03

Przyklej płatki do cyfr

Przyklej płatki samoprzylepne do cyfr - możesz wybrać, czy chcesz je umieścić pod, czy na cyfrach, w obu przypadkach sprawdzą się idealnie.

Position numbers around the clockwork.
Umieść pozostałe cyfry wokół mechanizmu zegara.

04

Umieść pozostałe cyfry wokół mechanizmu zegara

Zamocuj pozostałe cyfry wokół zegara. Aby ułatwić sobie zadanie, przyklej najpierw cyfry 12, 3, 6 oraz 9 - wtedy umieszczając pozostałe liczby pomiędzy nimi nie będzie trzeba dokładnie odmierzać odległości.

Change the design of your DIY wall clock whenever you want to.
Gotowe! Wygląd zegara zmienisz, kiedy tylko zechcesz.

05

Gotowe! Wygląd zegara możesz teraz dowolnie zmieniać - świetnie, prawda?

Oryginalny zegar gotowy. Możesz mieć teraz pewność, że nigdzie się nie spóźnisz. Najlepsze w tej formie mierzenia czasu jest to, że zegar możesz zamocować w każdym miejscu na ścianie i przygotować go tak, aby komponował się z wystrojem lub przypominał o najlepszych chwilach z wakacji. Sprytne, proste i szybkie rozwiązanie!

Powiązane produkty