Ścienny zegar TIK-TACK

Ścienny zegar TIK-TACK

Samodzielnie wykonany zegar w ciągle to nowej odsłonie. Symboliczne cyfry możesz łatwo i szybko wymieniać za pomocą kolorowych klejących płatków: wydrukuj cyfry, wybierz zdjęcie lub inne wymyślne dodatki i twórz!Poziom trudności : Oryginalnie i szybko

Jak to się robi:

Co będzie potrzebne

01

Co będzie potrzebne:

Co będzie potrzebne: mechanizm zegara (wskazówki), zdjęcia lubwydrukowane/narysowane cyfry, dwustronne kolorowe samoprzylepne płatki tesa® TACK.

 

Zamocuj mechanizm zegara i zacznij mocować cyfry.

02

Zamocuj mechanizm zegara i przejdź do mocowania cyfr

Wszystko, co musisz zrobić po zamocowaniu mechanizmu zegara, to po prostu wykorzystać płatki samoprzylepne tesa® TACK i umieścić na ścianie poszczególne cyfry.

Przyklejaj płatki do cyfr.

03

Przyklej płatki do cyfr

Przyklej płatki samoprzylepne do cyfr - możesz wybrać, czy chcesz je umieścić pod, czy na cyfrach, w obu przypadkach sprawdzą się idealnie.

Umieść pozostałe cyfry wokół mechanizmu zegara.

04

Umieść pozostałe cyfry wokół mechanizmu zegara

Zamocuj pozostałe cyfry wokół zegara. Aby ułatwić sobie zadanie, przyklej najpierw cyfry 12, 3, 6 oraz 9 - wtedy umieszczając pozostałe liczby pomiędzy nimi nie będzie trzeba dokładnie odmierzać odległości.

Gotowe! Wygląd zegara zmienisz, kiedy tylko zechcesz.

05

Gotowe! Wygląd zegara możesz teraz dowolnie zmieniać - świetnie, prawda?

Oryginalny zegar gotowy. Możesz mieć teraz pewność, że nigdzie się nie spóźnisz. Najlepsze w tej formie mierzenia czasu jest to, że zegar możesz zamocować w każdym miejscu na ścianie i przygotować go tak, aby komponował się z wystrojem lub przypominał o najlepszych chwilach z wakacji. Sprytne, proste i szybkie rozwiązanie!

Powiązane produkty