Organizer do przechowywania węży ogrodowych
Organizer do przechowywania narzędzi

Organizer do przechowywania narzędzi

Zorganizuj swoją przestrzeń do pracy i raz na zawsze skończ z potykaniem się o węże ogrodowe! Ten prosty w wykonaniu system do przechowywania doskonale spełni swoją funkcję w każdym warsztacie czy domku narzędziowym.Poziom trudności : Dla ambitnych

Organizer do przechowywania to profesjonalny sposób na umieszczenie węży ogrodowych dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. To inteligentna i kreatywna idea na zorganizowanie i uporządkowanie przestrzeni.

Na co dzień każdy z nas boryka się z problemami związanymi z przechowywaniem rzeczy w garażu czy domku narzędziowym. Podpowiadamy, jak krok po kroku stworzyć naścienny system z wiader, dzięki któremu wszystkie węże i kable w ciągu kilku chwil znikną z podłogi.

Jak to się robi:

Potrzebne elementy do stworzenia organizera dla domku narzędziowego lub warsztatu
Co będzie potrzebne

01

Co będzie potrzebne: kilka sztuk metalowych wiader lub doniczek, farba w sprayu w czerwonym kolorze, nożyczki, świder ręczny o średnicy 4 mm, folia z taśmą malarską tesa Easy Cover® Premium, śruby samoprzylepne tesa® do cegły i kamienia (jedna sztuka na wiadro lub doniczkę).

Wykonaj otwory w środkowej części dna każdego wiadra i pomaluj odpowiednim kolorem.
tesa SE
Wywierć otwory i pomaluj wiadra

02

Wywierć otwory i pomaluj wiadra

Na początku przy pomocy świdra wykonaj otwory w środkowej części dna każdego wiadra/doniczki. Gdy będą już gotowe, zakryj otaczającą powierzchnię folią z taśmą malarską i spryskaj przedmioty czerwoną farbą w sprayu.

Przymocuj do ściany samoprzylepne śruby i załóż na nie wiadra.
tesa SE
Zamocuj śruby na ścianach, a na nich wiadra

03

Zamocuj śruby na ścianach, a na nich wiadra

Następnie przymocuj do ściany samoprzylepne śruby, postępując według instrukcji zamieszczonej na opakowaniu. Na zamontowane śruby nasuń wiadra, a następnie zabezpiecz je zgodnie z instrukcją.

Praktyczny system do przechowywania różnych narzędzi jest już gotowy!
Gotowe!

04

Gotowe!

Praktyczny system do przechowywania węży ogrodowych gotowy!

Nieużywane na co dzień kable czy węże ogrodowe często nie mieszczą się w warsztatowej szafie. Dzięki zwykłym wiaderkom, możesz umieścić je na ścianie. Rozwiązanie to sprawi, że uzyskasz dodatkową przestrzeń i uporządkujesz garaż.

Powiązane produkty